Úvod > Ohlášky > Slavnost Zmrtvýchvstání Páně

Slavnost Zmrtvýchvstání Páně

21.4.2019

2. neděle velikonoční

V kostele sv. Jiří poutní slavnost

Bohoslužby po celý týden jako obvykle, kromě zítřejšího velikonočního pondělí, kdy budou jako v neděli.

• Srdečné díky těm, kdo připravovali a podíleli se na realizaci Velikonočního třídenní (hudba, zpěv, výzdoba, kostelnická a ministrantská služba), díky za přípravu a účast na adoracích a pobožnostech křížové cesty.
  • Zádušní mše sv. za + Marii Langovou, roz. Ulčovou bude v kostele v Lobzích v pátek v 13:00
  • Zveme školáky na další zážitkovou přespávací akci BNW, která proběhne za týden. Přihlašování probíhá přes Sapes.
  • Příští týden oslavíme poutní slavnost v kostele sv. Jiří. Hlavním celebrantem a hostem bude náš plzeňský biskup Tomáš. Po mši sv. s ním bude beseda. Jste srdečně zváni.
  • Za čtrnáct dní bude v pátek večer Zpívaná, na kterou jste zváni.
  • Salesiánské středisko vypsalo vývěrové řízení na pozici odborného pracovníka centru pomoci dětem, mládeži a rodině. Prosíme, doporučte i případným svým známým. Více na nástěnce nebo webu.
  • V tištěných ohláškách je krátká informace k slavnosti prvního svatého přijímání dětí, které v naší farnosti bude 12.5., k Noci kostelů a k pouti do Prusin, která se uskuteční 26.5.
  • Připomínáme:

·       Noc kostelů proběhne letos v pátek 24. 5. 2019. Pro dobré zajištění programu potřebujeme dobrovolníky. Letos budou zpřístupněny oba naše kostely. Z důvodu konání voleb nebude tentokrát program v Salesiánském středisku mládeže. V kostele sv. Jiří potřebujeme dobrovolníky pro půdu a věž kostela. V kostele sv. Martina a Prokopa je třeba zajistit službu u vstupu do kostela, na půdě, kde budou obrazy malířek z naší farnosti a ve věži

·       Připomínáme farní pouť do Prusin, která se uskuteční 26. 5. 2019. Cílem pouti je setkat se a trochu lépe se vzájemně poznat. Případně sdílet, co je pro nás a život farnosti důležité. V blízké době zveřejníme způsob dopravy či putování. Počítejte s posezením a s dalším programem i po poutní mši sv.

• Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER;  Ne 28. 4. 7:00PL;  9:30MP. U sv. Jiří: na požádání ER. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.
  • Požehnané Velikonoce!