Úvod > Aktivity > Skupiny > Děti

Děti

Děti v naší farnosti mají velmi pestré možnosti vyžití se v aktivitách střediska. Od nejmenších – v klubu Brouček – po nejstarší v aktivitě BNW, kdy víkendový měsíční program je spojen i s přespáním, hrou, zábavou i vzděláváním se ve víře. Při nedělní mši sv. V 10:00 mají vždy ve školním roce děti tzv. Slovíčko. Spolu s jedním z katechetů odcházejí do farního sálu prožít bohoslužbu slova. Pak se zapojí do liturgie při obětním průvodu a při modlitbě Otče náš. Pro výchovu k víře dětí nabízíme kroužek Základy křesťanství. Aktuální dny a časy jsou uvedeny na webu střediska a v aktualitách farnosti. O prázdninách nabízíme dětem pobyt na táborech.

Nově vznikla skupina Dívčí pátky. Setkávání je paralelní k ministrantským schůzkám. Rodiče přihlášených jsou informováni o termínech setkání.