Úvod > Hospodaření > Děkujeme

Poděkování

Všem, kteří nás finančně podporují, jsme velmi vděční. Farnost na svůj provoz získává finance především z darů. Nepatrný zdroj příjmů jsou pronájmy pozemků a nemovitostí, které vlastní. Je tedy odkázána na velkorysost a štědrost svých podporovatelů. Mnozí využívají pravidelný měsíční příkaz a podporují aktivity farnosti dlouhodobě. Každou nedělní bohoslužbu se koná sbírka, která má buď přesně stanoven účel, anebo je určena na provoz farnosti. Všem dárcům jsme velmi vděčni. Za dárce a dobrodince bývá ve farnosti každý měsíc ve čtvrtek mše sv.

Potvrzení o daru

Všem dárcům, kteří darovali souhrnně za daný kalendářní rok min. 1000 Kč, vystavíme potvrzení o daru pro odpočet ze základu daně počátkem ledna následujícího roku.

Dárcům, na které máme kontakt, je zašleme automaticky (není potřeba žádat).