Úvod > Aktivity > Farní diskuse

Farní diskuse

První neděli  v měsíci asi pětkrát během školního roku se koná farní diskuse. Téma bude ohlášení čtrnáct dní před jejím konáním. Diskuse probíhá paralelně s posezením u farní kávy po ranní mši sv. v 7:30 a po mši sv. v kostele u sv. Jiří. Po mši sv. v 10 hod. bývá diskuse obvykle v čase od 11:30 do 12:00. V Lobzích bývá diskuse v prostorách Salesiánského střediska mládeže. Na Doubravce bývá poslední rok v prostoru kostela. Doufáme, že časem budeme moci opět využívat zázemí skautské klubovny v budově, kde je v současné době Lesní školka.

Na měsíc říjen je dáno téma po ranní mši sv.: liturgie a naše porozumění jejím dění; po ostatních bohoslužbách: církev a současnost: křesťan a správa veřejných věcí.

Těšíme se na rozhovory a vzájemné naslouchání si.