Úvod > Ohlášky > Slavnost Seslání Ducha svatého

Památka sv. Barnabáše, apoštola

Svátek Ježíše Krista, nejvyššího a věčného kněze

Slavnost Nejsvětější Trojice

Bohoslužby v tomto týdnu budou jako obvykle.

• Sbírka minulou neděli na potřeby plzeňské diecéze vynesla 7.231,- Kč.
  • Dnešní sbírka je na potřeby Salesiánské provincie Praha. Děkujeme za vaše dary.
  • Ve středu je mše sv. pro maminky s malými dětmi v kapli SaSM od 9:30.
  • V pátek jste zváni na Zpívanou od 19:00 do farního sálu.
  • Příští neděli při mši sv. v 10:00 bude s námi salesián Jenda Fojtů, který pak se nastálo přestěhuje do Zlína.
  • K rozebrání je mezi tiskovinami časopis Nezbeda a Diecézní zpravodaj.
  • Na nástěnkách jsou nabídky různých aktivit, poutě nebo dobrovolnická brigáda Workship pro mladé lidi od 18 do 35 let na Manětínsku.
  • Karmelitánské knihkupectví zve na přednášku profesora Šebka k výročí 50 let úmrtí kardinála Berana v pondělí 10. 6. 2019 v 19:00 ve velkém klubu plzeňské radnice.
  • Zveme ministranty na poslední setkání v tomto školním roce od pátku 21. 6.
  • Školáky zveme na další přespávací akci BNW, která proběhne 22. – 23. 6. Přihlašování probíhá přes Sapes.
  • Při Prokopské pouti. 23. 6. bude naším hostem při mši sv. v 10:00 P. Vojtěch Sivek. Tradičně bude následovat poutní oběd, program pro děti a volejbalový turnaj. Na něj se můžete přihlásit Vašku Šaškovi. Přijít ale může každý, kdo si chce zahrát. Týmy budou sestaveny na místě.
  • V tomto roce si připomínají 30. výročí kněžského svěcení dva spolubratři z naší komunity: Evžen Rakovský a Pavel Lepařík. Spolu s nimi si toto jubileum připomíná také P. Michal Kaplánek, který od 1. srpna 1989 působil v Plzni. Z jeho iniciativy si chceme připomenout toto výročí spolu s Vámi. Proto Vás zveme na mši svatou do kostela sv. Martina a Prokopa, v sobotu 29. června 2019 v 10:30 hod. P. Michal také zve pamětníky na vzpomínkové setkání, které se koná tentýž den odpoledne v Meditační zahradě v Doudlevcích od 15 hodin.

• Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – PL;  Ne 16. 6. 7:00PL;  9:30MS. U sv. Jiří: na požádání ER. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.

Římskokatolická farnost Plzeň –Lobzy  Vás zve  v neděli 23. 6. 2019

na  Poutní slavnost sv. Prokopa v kostele sv. Martina a Prokopa

v Plzni – Lobzích

Program:

7,30           mše svatá

10,00         slavnostní mše sv., káže Vojtěch Sivek

11,30         oběd na středisku

Po obědě:

• program pro děti
  • volejbalový turnaj od 13,30

(na hřišti salesiánského střediska)

ZAHRÁT SI MŮŽE KAŽDÝ. TÝMY SE UTVOŘÍ Z PŘÍTOMNÝCH ZÁJEMCŮ.