Úvod > Ohlášky > 7. neděle velikonoční

7. neděle velikonoční

1.6.2019

Památka Sv. Karla Lwangy a druhů mučedníků

Památka sv. Bonifáce, biskupa a mučedníka

Sv. Norberta, biskupa

Památka blahosl. Štěpána Šándora, mučedníka

Slavnost seslání Ducha svatého

Bohoslužby v tomto týdnu budou jako obvykle.

• Srdečné díky všem pomáhajícím při pouti na Prusinách. Na webových stránkách jsou články a fotografie z pouti. Pamětní lístky jsou ještě k rozebrání na stolku u ohlášek.
  • Sbírka na pomoc křesťanům v zemích Blízkého východu minulou neděli vynesla 9.510,- Kč. Děkujeme za vaše dary.
  • Dnešní sbírka byla na potřeby plzeňské diecéze a příští neděli vykonáme sbírku na potřeby Salesiánské provincie Praha. Děkujeme za vaši štědrost.
  • Dnes jste zváni po bohoslužbách na farní kávu a farní diskusi. Téma bylo uvedeno v ohláškách minulé neděle a i dnes je k dispozici u tištěných ohlášek.
  • Číslo Katolického týdeníku z minulé neděle je v poličce pro tiskoviny. Doporučuji věnovat jeho obsahu pozornost. Jsou tam velmi kvalitní příspěvky a dobré podněty pro duchovní život.
  • V pátek 14. června jste zváni na Zpívanou od 19:00 do farního sálu.
  • Blíží se Prokopská pouť. 23. června bude naším hostem P. Vojtěch Sivek. Tradičně bude následovat program pro děti a volejbalový turnaj. Na ten je nutné se přihlásit co nejdříve Vašku Šaškovi.
  • Příští neděli 9. června budou biřmováni naši mladí farníci spolu s mladými ze Skvrňan v 10:30 v kostele Panny Marie na Františkánské. Připojme se modlitbou za ně a za jejich aktivní život z víry. V tištěných ohláškách se s nimi můžete seznámit.

• Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – PL;  Ne 9. 6. 7:00MS;  9:30MP. U sv. Jiří: na požádání MP. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.