Úvod > Ohlášky > 9. 4. 2023 – Slavnost Zmrtvýchvstání Páně

9. 4. 2023 – Slavnost Zmrtvýchvstání Páně

8.4.2023

2. neděle velikonoční

Bohoslužby v pondělí jsou jako v neděli a od úterka jsou jako obvykle.

• Srdečné díky těm, kdo připravovali a podíleli se na obřadech Velikonočního třídenní (hudba, zpěv, ozvučení, výzdoba, kostelnická a ministrantská služba). Díky za přípravu a účast na adoracích a pobožnostech křížové cesty a za přípravu a pomoc při občerstvení po Velikonoční vigilii.
  • Dnes při bohoslužbách byla sbírka na potřeby Salesiánské provincie. Díky za vaše dary.
  • Ve středu jsou zváni senioři na mši sv. do kostela v Lobzích. Pro charitní klienty bude slavit P. Jiří Barhoň v 10:00 mši sv.
  • Příští neděli bude při mši sv. v 10:00 křest malých dětí.
  • Vedle skříně s tiskovinami si můžete prohlédnout tablo dětí, které přistoupí k 1. sv. přijímání. Prosíme o modlitbu za ně a jejich rodiny.
  • Na prázdninové tábory Farní tábor a tábor Kompot jsou ještě volná místa. Pokud uvažujete o přihlášení, prosíme, co nejdříve. Pro mládež je nabídka: Summer job, který pořádají tepličtí salesiáni a u nás zajišťuje Vojta Janovič. Prosím, přihlašujte se co nejdříve.
  • Salesiánské středisko mládeže vyhlásilo VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na plný úvazek na pracovníka nízkoprahového zařízení pro děti a mládež. Podrobné informace jsou na webových stránkách střediska.
  • Nyní budou požehnány pokrmy.

• Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER;  Ne 16. 4. 7:00MK;  9:30U sv. Jiří: na požádání MP. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.