Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 16. 4. 2023 – 2. neděle velikonoční

16. 4. 2023 – 2. neděle velikonočníDatum konání:
15.4.2023

23. 4.

Neděle

3. neděle velikonoční  

V kostele sv. Jiří poutní slavnost

Bohoslužby v tomto týdnu jsou jako obvykle.  

  • Minulou neděli sbírka na potřeby Salesiánské provincie činila 5.970,- Kč. Sbírka o velikonočních bohoslužbách vynesla 10.570,- Kč. Postní sbírka formou kasiček činila 8.797,- Kč. Děkujeme za vaše dary.
  • V zítra v pondělí 17. dubna od 20 hodin proběhne další živé vysílání pořadu “LIVE s biskupem”, v němž bude biskup opět hovořit o životě a otázkách plzeňské diecéze. Biskup Tomáš vás všechny zve ke sledování i aktivnímu zapojení. Předem, na e-mail live@bip.cz, nebo přímo během přenosu, mu můžete položit otázky, na které biskup Tomáš následně odpoví. Odkaz ke sledování najdete na webu biskupství bip.cz.
  • Mládež je zvána na Studentské středy na DCM. – 17:00 středoškolské spolčo, 19:00 studentská mše svatá, 20:00 setkání vysokoškolského společenství HORA.
  • Zveme školáky na další zážitkovou přespávací akci BNW, která proběhne za čtrnáct dní 29. - 30. 4. Přihlašování bude spuštěno přes Sapes v tomto týdnu.
  • V naší farnosti otevíráme další ročník katechumenátu. Pokud byste věděli o někom, kdo by uvažoval o svém křtu nebo chtěl více poznat křesťanství, ať se obrátí na P. Evžena Rakovského.
  • Katolický týdeník opakované nabízí zajímavé podněty: vydání z minulé neděle rozebírá víru mladých lidí. Současné číslo zveřejňuje přínos kurzů Alfa a představuje nám známou paní Aničku Srbovou, která roky spolupracuje s naší farností.
  • Salesiánské středisko mládeže vyhlásilo VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na plný úvazek na pracovníka nízkoprahového zařízení pro děti a mládež. Podrobné informace jsou na webových stránkách střediska.
  • Přijměte naše srdečné pozvání na Salesiánský ples tuto sobotu 22. dubna od 19:00 v KD Šeříkovka. Vstupenky je možné zakoupit v recepci na středisku, případně přímo na místě. Cena vstupenky k sezení je 300,- , ke stání 200,-. Během večera bude představena činnost střediska a farnosti, vystoupí děti a mladí z kroužků a klubu, proběhne taneční miniworkshop merengue, slosování vstupenek, scénka zaměstnanců střediska a chybět nebude ani oblíbený FOTOKOUTEK. Společenský oděv vítán. Těšíme se na vás.
  • Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER;  Ne 23. 4. 7:00MK;  9:30U sv. Jiří: na požádání PL / ER. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.