Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 8. 10. 2023 – 27. neděle v mezidobí

8. 10. 2023 – 27. neděle v mezidobíDatum konání:
7.10.2023

15. 10.

Neděle

28. neděle v mezidobí

Bohoslužby v tomto týdnu jsou jako obvykle. 

  • V měsíci říjnu ve středu od 17:30 před mší sv. bude společná modlitba růžence. Stále je třeba vyprošovat mír a ukončení války na Ukrajině. Pokud nemůžete přijít osobně, prosíme, modlete se doma v rodinách.
  • Do příští neděle běží lhůta pro návrhy členů nové pastorační rady, která bude volena 12. listopadu při všech bohoslužbách v naší farnosti. Čím více bude kandidátů, kteří budou ochotni zapojit se do práce pastorační rady, tím větší bude i její reprezentativnost. Na stolcích vedle ohlášek najdete kandidátní lístek. Návrhy můžete předat buď hned po bohoslužbách v sakristii anebo během týdne v recepci salesiánského střediska. Pokud budete sami mluvit se svým kandidátem, a ten bude ochotný kandidovat, označte to na kandidátním lístku. Ulehčíte nám tím práci (ale není to nutné).
  • U tiskovin je k rozebrání Farní věstník a Diecézní zpravodaj.
  • Dnes je poslední příležitost přihlásit na výlet děti ve věku 10-14 let na výlet, který se koná v sobotu 14. října jako první z cyklu BNW. Přihlašuje se přes systém SAPES. 

 

  • Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER;  Ne 15. 10. 7. 7:00MK;  
    9:30
    MP. U sv. Jiří: na požádání PL. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.