Úvod > Ohlášky > 7. 4. 2024 – 2. neděle velikonoční

7. 4. 2024 – 2. neděle velikonoční

6.4.2024

Pondělí

Slavnost Zvěstování Páně, „Den modliteb za úctu k počatému životu a za nenarozené děti“

Památka sv. Stanislava, biskupa a mučedníka

3. neděle velikonoční

V tomto týdnu jsou bohoslužby jako obvykle.

• Po dnešních bohoslužbách jste zváni na farní kávu.
  • Dnešní nedělí obnovujeme tradici farních diskusí. Důvodem je Diecézní synoda. Dnešní setkání bude hlavně organizační a praktické. Prosíme, přijďte po mši sv. ke společné diskusi.
  • Děkujeme za dary při postní sbírce pro potřebné mladé z programu Střecha SaSM. Protože ještě přinášíte krabičky, vyčkáme s uzavřením sbírky do příští neděle.
  • Sbírky o Velikonocích činily: na potřeby křesťanů ve Svaté zemi 8.620 Kč a na Salesiánskou provincii 532 Kč. Srdečně děkujeme za vaše dary.
  • Ministrantská schůzka a setkání Dívčích pátků bude tento pátek od 16:45 na obvyklých místech.
  • Zveme školáky na další cyklus BNW, který bude příští týden 13. a 14. dubna. Přihlašování je přes elektronický systém střediska SAPES do pondělí 8. dubna.
  • Na vývěsce jsou různé letáky s pozváním na: přenášku o podzemní církvi s Dr. Jaroslavem Šebkem, představení Víti Marčíka Jonáš a benefiční koncert Touch of Gospel Až na dřeň.
  • Vedle vytištěných ohlášek jsou k rozebrání Farní věstník a Diecézní zpravodaj. Dále Salesiánský magazín, ve které se dočtete o několika programech našeho zdejšího střediska mládeže a zvláštní vydání věnované salesiánu Štěpánu Trochtovi.

• Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER;  Ne 14. 4. 7:00MK;  9:30 – ER. U sv. Jiří: na požádání MP. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.