Úvod > Ohlášky > 6. 11. 2022 – 32. neděle v mezidobí

Svátek Posvěcení lateránské baziliky

Památka sv. Lva Velikého, papeže a učitele církve

Památka sv. Martina, biskupa

Památka sv. Josafata, biskupa a mučedníka

Bohoslužby v tomto týdnu jsou jako obvykle.

• Dnes jste zváni po bohoslužbách na farní kávu.
  • V tištěných ohláškách je informace k možnosti získání plnomocných odpustků.
  • U tiskovin jsou k rozebrání Farní věstník a Diecézní zpravodaj.
  • Pro školáky je mezi tiskovinami k rozebrání časopis Nezbeda a k nahlédnutí časopis IN.
  • Generální úklid kostela a přilehlých prostor proběhne tuto sobotu 12. listopadu od 9:00 do 13:00. Prosíme, přijďte pomoci. Rádi uvítáme ty, kteří se v minulosti úklidů nezúčastňovali.
  • Příští neděli se uskuteční v Lobzích Svatomartinská pouť. Zveme vás na společný oběd. Po obědě bude beseda s P. Michalem Kaplánkem na téma: Čím se má zabývat nebo jakým směrem by měla jít současná církev u nás a v Evropě?
  • BNW pro děti ve věku 10 – 14 let proběhne příští víkend 12. – 13. 11. Prosíme o přihlášení přes sapes.cz do čtvrtka.
  • Biskup Tomáš Holub zve dospívající děti a mladé k účasti na setkání s ním, které proběhne za necelých čtrnáct dní od 18. do 19. listopadu v Plzni. Prosí rodiče, aby povzbudili své děti k účasti na této akci.
  • V tištěných ohláškách a na webu jsou zveřejněny termíny letního tábora Kompot a Farního tábora.
  • Níže je uvedena výzva ke sbírce na křesťanské sdělovací prostředky, která bude příští neděli:

Milé sestry a bratři,

sdělovací prostředky, ať už jsou to tištěná média, rádio, televize či internetové portály, tvoří nedílnou součást našich životů. Díky katolickým médiím jsme pravidelně informováni o dění v církvi doma či ve světě, ale jsou také významným evangelizačním a pastoračním nástrojem.

Česká biskupská konference proto vyhlašuje na 33. neděli v mezidobí, která letos připadá na 13. listopadu, kostelní sbírku, jejíž výtěžek bude určen právě na sdělovací prostředky. Děkujeme Vám předem za Vaši štědrost.   Vaši čeští a moravští biskupové.

• Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER;  Ne 13. 11. 7:00ER;
    9:30
    MP. U sv. Jiří: na požádání PL. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.