Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 5. neděle v mezidobí

5. neděle v mezidobíDatum konání:
6.2.2021

 

10. 2.

Středa

Památka sv. Scholastiky, panny

11. 2.

Čtvrtek

Panny Marie Lurdské

14. 2.

Neděle

6. neděle v mezidobí

Bohoslužby v tomto týdnu jsou uvedeny na nástěnce, webu a v tištěných ohláškách.

  • Bohoslužby v tomto týdnu budou takto:

Datum

Sv. Martin a Prokop

Sv. Jiří

Pondělí, středa, čtvrtek a pátek

Jako obvykle

 

So  13. 2.   

8:00   18:00

 

Ne  14. 2.     6. neděle v mezidobí

7:30   09:00   10:30   18:00

není

Příští neděli bohoslužba v 10:30 nebude pro školní děti, je otevřena všem. Na bohoslužby v sobotu večer a v neděli je nutné se přihlásit. Ti, kdo nemají přístup na internet, mohou zavolat nebo poslat SMS moderátoru farnosti. Připomínáme, že v případě zájmu se může nějaká skupina lidí domluvit s námi na mši sv. i mimo neděli.

  • V elektronické formě jsou pro vás připraveny SLOVO NA NEDĚLI a podklady pro domácí rodinné bohoslužby. Odkazy na NEDĚLNÍ SLOVO i DOMÁCÍ BOHOSLUŽBU najdete na webových stránkách a v ohláškách. Pro ty z vás, kdo nemáte přístup na internet, je text domácí bohoslužby vytištěný u tiskovin v kostele.
  • Salesiánské středisko zveřejnilo nabídku prázdninových táborů. V systému SAPES je od pondělí 8. 2. možné přihlásit zájemce na Farní tábor pro mladší nebo na tábor Kompot pro starší školáky. V brzké době budou doplněny informace o lezeckých táborech a Expedici, určené pro dospívající muže.
  • Ve čtvrtek je Světový den nemocných. Za nemocné v naší farnosti bude mše sv. v 8.00. Zájemci o případné udělení sv. nemocných ať kontaktují moderátora farnosti.
  • Od 12. 2. do 5. 3. bude v souvislosti s výročím 30 let od příchodu salesiánů do Plzně v Mázhauzu plzeňské radnice výstava 20 panelů reflektující aktivity salesiánského díla v Plzni. Pokud jste ji neviděli při oslavě v září minulého roku, jste nyní zváni k jejímu zhlédnutí.
  • Plánovaná duchovní obnova na 13. února se neuskuteční. Jak budeme prožívat postní dobu, oznámíme za týden.
  • Před čtrnácti dny jsme při nedělních bohoslužbách mohli zakusit obohacení ze vzájemného sdílení Božího slova. Příští neděli bychom rádi, abyste se opět zapojili do bohoslužby svými osobními přímluvami, které přečtete. Mohou mít formu prosby za potřeby vlastní nebo za ty, kdo strádají, mají nouzi, trpí apod. Ideální je připravit si svou přímluvu doma a napsanou ji přinést s sebou.
  • K rozebrání je Diecézní zpravodaj a časopis Křesťanská mezinárodní solidarita, který se zabývá situací pronásledovaných křesťanů ve světě. Informujme se o tom, jak náročnou pozici mají v mnoha státech světa křesťané.
  • Připomínáme, abyste věnovali pozornost tiskovinám. Zvláště Katolickému týdeníku, ve kterém jsou kvalitní a podnětné články.

 

ODKAZ K NEDĚLNÍMU ZAMYŠLENÍ - POVZBUZENÍ

 

ODKAZ K DOMÁCÍ BOHOSLUŽBĚ:

Domaci_bohosluzba_02_07_5nedele.pdf