Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 5. neděle postní

5. neděle postníDatum konání:
28.3.2020

2. 4.

Čtvrtek

Připomínka sv. Františka z Pauly

5. 4.

Neděle

Květná neděle

 

Kostel v Lobzích je otevřen jen k příležitosti sv. smíření takto:

Středa a pátek – 17:30 – 18:00

Neděle 7:30 – 8:30.

Nadále platí, že všechny veřejné mše sv. a veřejné programy jsou zrušeny.

 

Za dva týdny nás čekají Velikonoce, které pravděpodobně budeme prožívat jinak, než jsme zvyklí. Proto nabízíme možnost stáhnout si zdarma Průvodce Svatým týdnem a velikonočním třídenním. S jeho pomocí se můžeme lépe připravit na slavení největších křesťanských svátků. Je k dispozici na farních webových a facebookových stránkách.

Děkujeme vám, kteří šijete roušky a dáváte je k dispozici potřebným. Téměř všechna zdravotní a sociální zařízení, Charita nebo Domov sv. Jiří jich mají nedostatek. Nabízíme pomoc k zefektivnění služby, např. zanést roušky na konkrétní místo nebo zprostředkovat materiál k šití. Můžete se proto obracet i na naši salesiánskou komunitu. Nabízíme v tomto smyslu koordinační službu. Budeme usilovat, aby se vše dostalo k potřebným i nabízejícím (kontakt: Evžen Rakovský, tel.: 731625975 a Marek Sklenář tel.: 737957282).

Pomocí Youtube kanálu jsou vysílány pobožnosti a modlitby během týdne nejen z kaple salesiánského střediska mládeže, ale i z rodinného prostředí. Většinou v čase od 18:30. Proto prosíme, abyste sledovali Facebookové a webové stránky farnosti. Děkujeme manželům Říhovým, Beránkovým, Nyklesovým a sestrám salesiánkám za jejich zapojení. Rádi bychom, aby se tak dělo i v dalších dnech. Pokud jste ochotni se aktivně zapojit, kontaktujte členku pastorační rady farnosti paní Janu Gregorovou (tel.: 723 224 135).

Přejeme vám pokojné dny.

 

Facebook:   Salesiánská farnost Plzeň - Lobzy

Youtube:     Farnost Plzeň Lobzy

Web:            farnost.sdbplzen.cz