Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 4. neděle postní

4. neděle postníDatum konání:
22.3.2020

25. 3.

Středa

Slavnost Zvěstování Páně

29. 3.

Neděle

5. neděle postní

 

Kostel v Lobzích je otevřen jen k příležitosti sv. smíření takto:

Středa a pátek – 17:30 – 18:00

Neděle 7:30 – 8:30.

Nadále platí, že všechny veřejné mše sv. a veřejné programy jsou zrušeny.

 

Pastorace v následujících dnech je omezena jen na individuální službu – svátost smíření nebo svátost nemocných a svaté přijímání pro vážně nemocné. V případě potřeby lze kontaktovat kněze telefonicky nebo přes média. Věřící mají možnost duchovního svatého přijímání. Instrukce a další podněty pro duchovní život jsou zveřejněny mimo jiné na webech: Biskupství plzeňského (www.bip.cz) a na webu ČBK (www.cirkev.cz).

Od tohoto týdne chceme, aby se naše farnost více propojila v modlitbě a v úsilí vzájemné podpory a povzbuzení. Proto připravujeme pomocí Youtube kanálu vysílání pobožností a modliteb během týdne nejen z kaple salesiánského střediska mládeže, ale i z rodinného prostředí. Většinou v čase od 18:30. V pondělí bude možnost společné modlitby nešpor, v úterý závěrečná část novény k Panně Marii Pomocnici. Rádi bychom, aby se tak dělo i v dalších dnech. Proto prosíme, abyste sledovali Facebookové a webové stránky farnosti. Pokud jste ochotni se aktivně zapojit, kontaktujte členku pastorační rady farnosti paní Janu Gregorovou - tel: 723224135.

Přejeme vám pokojné dny.

 

Facebook:   Salesiánská farnost Plzeň - Lobzy

Youtube:     Farnost Plzeň Lobzy

Web:            farnost.sdbplzen.cz