Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 32. neděle v mezidobí; V kostele sv. Martina poutní slavnost

32. neděle v mezidobí; V kostele sv. Martina poutní slavnostDatum konání:
9.11.2019

11. 11.

Pondělí

Památka sv. Martina, biskupa

13. 11.

Středa

Památka sv. Anežky České, panny

17. 11.

Neděle

33. neděle v mezidobí

 

Bohoslužby v tomto týdnu budou jako obvykle.

 • Děkujeme všem, kdo měli podíl na sobotním úklidu kostela a jeho přilehlého okolí. Sešlo se celkem 34 ochotných farnic a farníků. Nejmladší účastnici jsou 3 roky…
 • U tiskovin je k dispozici listina s představením kandidátů k volbám do pastorační rady naší farnosti. Prosíme, abyste si listinu přečetli a připravili se na to, komu z nich dáte za čtrnáct dní svůj hlas. Můžete zvolit čtyři kandidáty. Volební lístky budou za týden k dispozici a v případě, že někdo nebude přítomen v den voleb v kostele, může vyplněný volební lístek poslat po jiném.
 • Mezi tiskovinami je k dispozici Salesiánský magazín a pro děti časopis Nezbeda.
 • V tomto týdnu jste zváni na misie do farnosti Plzeň – Bory. Motto misií je Bůh ti otvírá srdce. Při bohoslužbách jsou příslušné tematické promluvy. Více najdete ve Farním věstníku.
 • Příští neděli vykonáme sbírku na Biblický apoštolát.
 • Příští víkend prožijí účastníci kurzu Alfa společně, prosíme o modlitbu za jeho dobré prožití.
 • Jste zváni na Zpívanou, která bude 22. listopadu ve farním sále od 19 hod.
 • Za 14 dní bude pro školáky BNW. V týdnu bude spuštěno přihlašování.
 • Individuální novokněžské požehnání bude Jenda Fojtů udělovat v kostele několik minut po skončení bohoslužby.
 • Jen při 10:00:
 • Při příležitosti dnešní pouti vás zveme k zapojení se do utváření směru, kterým se má naše farnost v nejbližších letech vydat a jaké priority si stanovit. A to vše v rámci pastoračního projektu našeho plzeňského díla. Rádi bychom vás seznámili s východisky tohoto projektu. Zveme vás k aktivnímu zapojení se do celého procesu. Projekt je většinou tvořen na více let. Jeho dobrá příprava může být velmi přínosná pro celou farnost, zvláště pro ty, kteří projdou procesem jeho tvorby. Součástí dnešního setkání bude také prezentace výsledků sčítání věřících při bohoslužbách. Začátek je plánován po poutním obědě v 12:15 v místnosti K1 ve středisku. Nyní přijměte pozvání na poutní oběd a Jendovo novokněžské požehnání. Individuální novokněžské požehnání bude Jenda udělovat několik minut po skončení bohoslužby.
 • Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER; 7:00 – MS; Zpovídání před mší sv. v 10:00 v neděli 17- listopadu nebude možné. U svatého Jiří: na požádání. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.

 

PROGRAM:

7:30            MŠE SV. – Celebruje P. Jan Fojtů

10:00         MŠE SV.Celebruje   P. Jan Fojtů

(po obou bohoslužbách udílení osobního novokněžského požehnání)

 

11:15           Oběd na středisku a posezení u kávy

12:15          Prezentace Výchovně pastoračního projektu salesiánského díla v Plzni

                                   (místnost K 1)