Úvod > Ohlášky > 33. neděle v mezidobí

Památka Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě

Památka sv. Cecílie, panny a mučednice

Slavnost Ježíše Krista Krále

Bohoslužby v tomto týdnu budou jako obvykle.

• Děkujeme všem, kdo měli podíl přípravě pohoštění a oběda na Svatomartinské pouti. Rovněž moc děkujeme všem, kteří přispěli na společný dar Jendovi Fojtů.
  • Dnešní sbírka je určena na Biblický apoštolát. Děkujeme za vaši štědrost.
  • Dnes jste zváni na ekumenickou bohoslužbu v 15:00 v kostele Panny Marie na Františkánské v rámci oslav 30. výročí získání svobody.
  • Ve středu jsou zvány maminky s malými dětmi na mši sv. v 9:30 do kaple salesiánského střediska.
  • Co to znamená, když je škola církevní? Čím se liší od ostatních škol? To vše se dozvíte, na Dni otevřených dveří církevní školy na Táborské ulici ve čtvrtek 21. listopadu, od 8 do 17 hodin. Další podrobnosti jsou na nástěnce.
  • U tiskovin je také dnes k dispozici listina s představením kandidátů k volbám do pastorační rady naší farnosti. Prosíme, abyste si listinu přečetli a připravili se na to, komu z nich dáte za týden svůj hlas. Můžete zvolit čtyři kandidáty. Volební lístky jsou už k dispozici u tiskovin.
  • Příští neděli se uskuteční volby do pastorační rady farnosti. Po bohoslužbách budete mít možnost hlasovat. V případě, že někdo nebude přítomen v den voleb v kostele, může vyplněný volební lístek poslat po někom jiném.
  • Zpívaná tento pátek nebude! Ze zdravotních důvodů hudebníků ji nelze uskutečnit.
  • Za týden bude pro školáky BNW.
  • Nyní si vyslechněte dopis Kardinála Duky k dnešnímu Dni Bible.

• Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER; Ne 24. 11. 7:00 – MP; 9:30U sv. Jiří: na požádání ER. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.