Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 31. neděle v mezidobí

31. neděle v mezidobíDatum konání:
3.11.2019

4. 11.

Pondělí

Památka sv. Karla Boromejského, biskupa

9. 11.

Sobota

Svátek Posvěcení lateránské baziliky

10. 11.

Neděle

32. neděle v mezidobí

V kostele sv. Martina poutní slavnost

 

Bohoslužby v tomto týdnu budou jako obvykle.

  • Dnes jste po bohoslužbách zváni na farní kávu.
  • Připomínáme generální úklid kostela v Lobzích v sobotu 9. 11. od 9:00. Prosíme ty, kdo mohou přijít, ať se nahlásí v sakristii. Rádi bychom uvítali i ty, kteří se doposud společného úklidu nezúčastnili. Občerstvení bude zajištěno.
  • Na Svatomartinskou pouť 10. 11. je pozván jako host salesián P. Jan Fojtů. Bude sloužit mši sv. v 7:30 a v 10:00 s udílením osobního novokněžského požehnání. Připravujeme pro něj primiční dar. Kdo by se chtěl připojit a přispět na jeho pořízení, může přinést svůj příspěvek do sakristie.
  • Co to znamená, když je škola církevní? Čím se liší od ostatních škol? To vše se dozvíte, na Dni otevřených dveří církevní školy na Táborské ulici ve čtvrtek 21. listopadu, od 8 do 17 hodin. Další podrobnosti jsou na nástěnce.
  • Evangelická církev metodistická na Bolevecké návsi slaví 20. výročí posvěcení svého kostela v neděli 10.11. Jste zváni zvláště na odpolední a večerní program.
  • Při příležitosti svatomartinské pouti vás zveme k seznámení se s procesem tvorby Výchovně pastoračního projektu našeho plzeňského díla z pohledu farnosti. Chceme, abyste se seznámit s východisky tohoto projektu a s dosavadními kroky. Zveme vás k aktivnímu zapojení se do tohoto procesu. Projekt určí směr dalšího rozvoje v pastoraci a je většinou tvořen na více let. Jeho dobrá příprava může být velmi přínosná pro celou farnost, zvláště pro ty, kteří projdou procesem jeho tvorby. Začátek je plánován po poutním obědě v 12:15 v místnosti K1.

 

  • Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER; Ne 10. 11. 7:00 – ER; 9:30U sv. Jiří: na požádání PL. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.

Pozvání  na Svatomartinskou pouť v neděli 10. 11. 2019

v kostele sv. Martina a Prokopa v Plzni – Lobzích

 

PROGRAM:

7:30            MŠE SV. – Celebruje P. Jan Fojtů

10:00         MŠE SV. – Celebruj   P. Jan Fojtů

(po obou bohoslužbách udílení osobního novokněžského požehnání)

 

11:15           Oběd na středisku a posezení u kávy

12:15          Prezentace Výchovně pastoračního projektu salesiánského díla v Plzni

                    (místnost K 1)