Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 32. neděle v mezidobí

32. neděle v mezidobíDatum konání:
6.11.2021

9. 11.

Úterý

Svátek posvěcení lateránské baziliky

10. 11.

Středa

Památka sv. Lva Velikého, papeže a učitele církve

12. 11.

Pátek

Památka sv. Josafata, biskupa a mučedníka

13. 11.

Sobota

Památka sv. Anežky České, panny

14. 11.

Neděle

33. neděle v mezidobí, v kostele v Lobzích slavnost sv. Martina  

Bohoslužby v tomto týdnu budou jako obvykle.

  • Povinnost zakrytí nosu a úst s dalšími standardními hygienickými opatřeními platí pro všechny účastníky bohoslužeb. Ruce si nepodáváme, vyjma členů rodiny. Obsazovat lze všechna místa v kostele.
  • V sobotu se uskutečnil generální úklid lobezského kostela a jeho okolí. Děkujeme téměř třiceti z vás, kteří si udělali čas a přišli pomoci.
  • Letos mimořádně po celý měsíc listopad libovolných osm dní při návštěvě hřbitova, modlitbě za zemřelé a splnění tří obvyklých podmínek, tj. sv. smíření, sv. přijímání, modlitba na úmysl sv. otce, můžeme pro zemřelé získat plnomocné odpustky.
  • Ve středu bude v kostele v Lobzích mše sv. pro děti. Bohoslužba začne v 16:00 a je určena dětem, především těm, kteří navštěvují hodiny náboženství a jejich rodinám. Přijít mohou s rodiči také ty děti, které nenavštěvují výuku náboženství.
  • Příští víkend 13. – 14. 11. se uskuteční BNW, program pro děti od 10 do 14 let. Prosíme o přihlášení přes sapes.cz do úterý 9. 11.
  • Předvánoční čas se blíží a s ním i Adventní tvoření. Srdečně Vás zveme, přijďte si vyrobit adventní věnec a další zimní dekorace. Hlásit se mohou děti i dospělí. Tento rok nabízíme dva termíny: pátek 26. 11. 14:00 - 16:30 (přihlášení na turkova@sdbplzen.cz), nebo sobota 27. 11.  15:30 - 18:00 (přihlášení na kovarova@sdbplzen.cz). Hlaste se do 15. listopadu 2021. Cena pro dospělé je 280,- Kč. V ceně je zahrnutý materiál na vánoční věnec a další tvoření, cena pro děti (5-12let) 100,- v ceně je zahrnutý materiál na tvoření. V případě zpřísnění epidemiologických opatření, která neumožní osobní účast na tvoření, připravíme pro Vás balíčky s materiálem a návodem pro inspiraci k tvoření. Těšíme se na Vás, společně strávený čas a příjemnou předvánoční atmosféru.
  • Níže je pozvání k připravovanému setkání pro křesťanské podnikatele.
  • Příští neděli bude v Lobzích poutní slavnost sv. Martina. V rámci pouti budou představeny dva důležité procesy, které ve farnosti probíhají: Jak konkrétně je naplňován a prožíván Salesiánský výchovně pastorační projekt a jak uskutečňovat synodální proces. Vzhledem epidemiologické situaci nebude pohoštění uvnitř budovy, ale připravíme je před kostelem. Prosíme vás o napečení sladkého pečiva.  Při bohoslužbách vykonáme sbírku pro Salesiánskou provincii Praha.
  • Z důvodu epidemiologické situace dnes nebude farní káva. 
  • Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER; Ne 14. 11.  7:00MS; 10:00 - ER. U sv. Jiří: na požádání PL. V ostatní dny lze domluvit individuální termín.

 

  

Setkání věřících podnikatelů, manažerů, obchodníků

a živnostníků

 

18. listopadu od 8.30 do 10.30

Revoluční 98, Plzeň

Kontakt: 732 194 790 anebo

info@krestanskypodnikatel.cz

Účast nám předem potvrďte. Díky! :-)

 

Často stačí málo: pobavit se o svých starostech s někým, kdo s nimi má vlastní zkušenost.

Vyslechnutí, pochopení, povzbuzení; to vše má zázračnou moc.

Lepší recept na řešení výzev jsme nenalezli.

Je tu i pro vás.