Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 14. 11. 2021 – 33. neděle v mezidobí. V kostele sv. Martina poutní slavnost

14. 11. 2021 – 33. neděle v mezidobí. V kostele sv. Martina poutní slavnostDatum konání:
14.11.2021

17. 11.

Středa

Památka sv. Alžběty Uherské, řeholnice

21. 11.

Neděle

Slavnost Ježíše Krista Krále  

Bohoslužby v tomto týdnu budou jako obvykle.

 • Povinnost zakrytí nosu a úst s dalšími standardními hygienickými opatřeními platí pro všechny účastníky bohoslužeb. Ruce si nepodáváme, vyjma členů rodiny. Obsazovat lze všechna místa v kostele.
 • Dnešní sbírka byla na Salesiánskou provincii. Děkujeme za vaše dary.
 • Mše sv. pro maminky s malými dětmi bude v 10:00 ve čtvrtek v kostele v Lobzích.
 • Čtvrtek 18. listopadu je dnem, kdy se můžeme spojit v modlitbě za oběti sexuálního zneužívání. Otec biskup Tomáš bude sloužit mši svatou na tento úmysl v 8:00 v katedrále sv. Bartoloměje.
 • Letošní diecézní setkání mládeže se uskuteční 19. a 20. listopadu v Plzni v katedrále sv. Bartoloměje. Registrace bude probíhat v pátek 19. listopadu od 17.00 do 18.00. Od 20.00 do 21.00 se v pátek v katedrále koná modlitba chval, kam jsou všichni mladí srdečně zváni.
 • V tomto týdnu se zvláště modleme za mladé lidi, aby víru prožívali uvědoměle a radostně.
 • Příští neděli vykonáme sbírku na Biblický apoštolát.
 • Připomínáme nabídku Adventního tvoření. Přijďte si vyrobit adventní věnec a další zimní dekorace. Hlásit se mohou děti i dospělí. Tento rok nabízíme dva termíny: pátek 26. 11. 14:00 - 16:30 (přihlášení na turkova@sdbplzen.cz), nebo sobota 27. 11.  15:30 - 18:00 (přihlášení na kovarova@sdbplzen.cz). Hlaste se do 15. listopadu 2021. Cena pro dospělé je 280,- Kč. V ceně je zahrnutý materiál na vánoční věnec a další tvoření, cena pro děti (5-12let) 100,- v ceně je zahrnutý materiál na tvoření. V případě zpřísnění epidemiologických opatření, která neumožní osobní účast na tvoření, připravíme pro Vás balíčky s materiálem a návodem pro inspiraci k tvoření.
 • Mezi tiskovinami je k rozebrání Salesiánský magazín a časopis Nezbeda. Katolický týdeník obsahuje zajímavá témata: jak předejít rozpadům manželství, jaké změny jsou potřeba pro budoucí život naší planety a putování naši biskupů do Říma k papeži Františkovi.
 • Salesiánští dobrovolníci vás prosí o modlitbu. Jejich fotografie u mapy, kde působí jsou k rozebrání a k modlitbě za ně.
 • Dnes  vás zveme k malému poutnímu občerstvení. Před kostelem jsou připraveny sladkosti, nealkoholický punč, horký čaj a svařené víno pro dospělé.
 • Děkujeme za napečení sladkostí.

 

 • Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER; Ne 21. 11.  7:00PL; 10:00 - ER. U sv. Jiří: na požádání MP. V ostatní dny lze domluvit individuální termín.