Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 3. neděle velikonoční

3. neděle velikonočníDatum konání:
30.4.2022

2. 5.

Pondělí

Památka sv. Atanáše, biskupa a učitele církve

3. 5.

Úterý

Svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů

8. 5.

Neděle

4. neděle velikonoční

 

Bohoslužby v tomto týdnu jsou jako obvykle.  

  • Po dnešních nedělních bohoslužbách v Lobzích si můžete prohlédnout výstavu o misionáři a salesiánu otci Janu Medovi. Vernisáž bude zahájena krátkým povídáním a prezentací salesiána Kuby Hoňka, který v rámci dobrovolné služby pomáhal v místě jeho působení v severovýchodní části Indie – v Asámu. U tiskovin je nabídka knih a drobností. Můžete tak podpořit aktivity Sadby finančním příspěvkem.
  • Po bohoslužbách jste zváni na farní kávu. 
  • Na velkolepý koncert Gospel až na dřeň s desítkami sboristů i ze zahraničí jste zváni dnes večer do Maranathy na Husově ulici od 18:00.
  • Pátek je první v měsíci a po večerní mši sv. bude adorace.
  • Na Zpívanou jste zváni v pátek 6. 5. v 19:00 do farního sálu.
  • Zveme děti na další zážitkovou přespávací akci BNW, která proběhne 7. - 8. 5. Přihlašování pokračuje přes Sapes.
  • Slavnost 1. sv. přijímání dětí proběhne v naší farnosti příští neděli 8. května při mši sv. v 10:00. Rodiny těchto dětí budou mít rezervována místa v předních lavicích. Tablo je vyvěšeno u tiskovin. Prosíme o modlitbu za děti a jejich rodiny.
  • Sbírka na pomoc pronásledovaným křesťanům proběhne příští neděli.
  • Na neděli 29. 5. připravujeme pouť farnosti do Prusin, kde bude mše sv. v 13:00 a po ní společný program. Bohoslužba ve farnosti bude jen ranní v 7:30 v Lobzích. Bohoslužby u sv. Jiří v 8:45 a v Lobzích v 10:00 nebudou! Rádi bychom, aby pouť sloužila jako příležitost k setkání všech, kteří patří do naší farnosti. Příští neděli 8. 5. bude zveřejněna informace o časech a možnostech putování.

 

 

  • Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER;  Ne 8. 5. 7:00ER;  9:30U sv. Jiří: na požádání PL. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.