Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 3. neděle velikonoční

3. neděle velikonočníDatum konání:
17.4.2021

23. 4.

Pátek

Svátek sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka

24. 4.

Sobota

Památka sv. Jiří, mučedníka

25. 4.

Neděle

4. neděle velikonoční

 

 

Bohoslužby v tomto týdnu budou takto:

Datum

Sv. Martin a Prokop

Sv. Jiří

Pondělí - pátek

Jako obvykle

 

So 24. 4.   

8:00   18:00

 

Ne 25. 4.     4. neděle velikonoční

7:30   09:00  10:30  16:30 18:00

není

 

  • Stále platí, že je nutné se na přihlašovat na nedělní bohoslužby. Buď přes webové stránky anebo telefonicky před P. E. Rakovského. Formuláře pro nové přihlašování budou zpřístupněny od středy.
  • Ještě je možné přihlásit se na letní tábory farnosti. Více informací najdete na webu Salesiánského střediska mládeže.
  • Na YT kanále je opět aktuální Slovo na neděli od nás salesiánů. Zpřístupněno je od soboty. Odkaz na něj je ZDE a též na webu a FB farnosti.
  • Na webových a FB stránkách farnosti je výzva k soutěži, kterou vyhlásilo Biskupství plzeňské společně s Karlovarským a Plzeňským krajem u příležitosti 1100 let od smrti sv. Ludmily (+15. září 921). Soutěž je určena pro všechny děti a mládež žijící na území Karlovarského a Plzeňského kraje. Přejeme dětem a mladým lidem hodně inspirace a zveme je k zapojení se.
  • Poděkování za postní almužnu:

Naši milí farníci!

Chci vám ze srdce poděkovat za vaši štědrost. Letošní postní almužna vynesla 16.476,- Kč. Přiznám se, že mě to příjemně zaskočilo. Vždyť v mnohých rodinách si musíte vzhledem ke složité celospolečenské situaci výrazně utahovat opasek, a každá koruna se dvakrát počítá. V té souvislosti se mi vybavil ten příslovečný „vdovin haléř“ z evangelia, kde Ježíš vyzdvihuje důvěru té chudé ženy v Boží štědrost a pomoc. Kéž vám tedy Hospodin oplatí svým požehnáním! Děkuji za celý tým Centra pomoci Střecha a za děti, na jejichž tábor jsou peníze určeny.                                                  Martin Poláček, vedoucí Střechy