Úvod > Ohlášky > 2. neděle velikonoční - neděle Božího milosrdenství

2. neděle velikonoční - neděle Božího milosrdenství

10.4.2021

3. neděle velikonoční

Bohoslužby v tomto týdnu budou takto:

Sv. Martin a Prokop

Sv. Jiří

Pondělí - pátek

Jako obvykle

So 17. 4.

8:00   18:00

Ne 18. 4.     3. neděle velikonoční

7:30   09:00  10:30  16:30 18:00

není

• Stále platí, že je nutné se na přihlašovat na nedělní bohoslužby. Buď přes webové stránky anebo telefonicky před P. E. Rakovského. Formuláře pro nové přihlašování budou zpřístupněny od středy.
  • Sbírky o Velikonocích vynesly: na Velký pátek pro křesťany ve Svaté zemi 6.460,-Kč,  a v neděli na potřeby Salesiánské provincie 10.630,- Kč. Děkujeme za vaše dary.
  • Stále je otevřeno přihlašování na letní tábory. Rodiče, věnujte, prosím, pozornost nabídkám. Tábor má charakter nejen odpočinkový, ale i formační. Byli bychom rádi, aby se přednostně účastnili děti, které jsou v kontaktu s naší farností. Pro předávání víry je pro děti velice důležité mít dobré vztahy a prožitky s věřícími vrstevníky. Farní tábor je pro věkovou kategorii 8 – 12 let, tábor Kompot pro 12 – 16 let a termín je pro oba tábory od 1. do 8. 8. 2021.
  • Ve středu je možnost mše sv. v 10:00 pro maminky s malými dětmi v kostele v Lobzích.
  • Mezi tiskovinami jsou nabídky časopisů a Program oslav výročí svatořečení sv. Jana Nepomuckého. Katolický týdeník zůstává nerozebrán. Doporučujeme vaší pozornosti hodnotné články.
  • Na YT kanále je opět aktuální Slovo na neděli od nás salesiánů. Zpřístupněno je od soboty. Odkaz na něj je též na webu a FB farnosti.
  • Na webu biskupství jsou k dispozici videonahrávky VELIKONOČNÍ CESTA. Jde o videa, která vás pozvou k prožívání dalšího týdne velikonoční doby na cestě k Letnicím.