Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 3. neděle adventní

3. neděle adventníDatum konání:
15.12.2018
 1. 12. – 3. neděle adventní

23. 12.

Neděle

4. neděle adventní

 

Bohoslužby v tomto týdnu jsou jako obvykle, kromě soboty, kdy roráty začínají od 7:45 v kostele.

 • Dnešní sbírka byla na dvě sociálně potřebné rodiny. Děkujeme za vaše dary.
 • V pondělí bude mimořádná mše sv. pro klienty z plzeňských domovů důchodců v kostele v Lobzích od 10:00.
 • V úterý jste zváni na adventní koncert do kostela v Lobzích, který od 18:00 pořádá 14. ZŠ.
 • Ve středu jste zváni na Živý Betlém – divadelní scénku do kostela v Lobzích. Děti ze střediska mládeže zahrají vánoční scénku od 16:30.
 • Zveme mládež na poslední páteční adventní večer. Program k poznávání, zamyšlení i možnosti sdílení začíná v pátek v 19:00 ve farní klubovně. Přijít mohou i ti, kteří se nezúčastnili předchozích setkání.
 • Vánoční výzdobu kostela v Lobzích provedeme 23. 12. po mši sv. v 10:00 v rámci setkání rodin. Plánujeme pro účastníky i společný oběd. Proto prosíme ty, kdo se chtějí zúčastnit, aby se zapsali na list v sakristii.
 • V elektronickém systému SaSM Sapes je spuštěno přihlašování na přespávací akce ministrantů a BNW, které proběhnou za týden.
 • Salesiánský ples se uskuteční 9. 2. 2019 v DEPU 2015. Začátek je od 20:00. Hudební doprovod zajištuje kapela Piggy Band. Prodej lístků je dnes po dopolední mši sv. od 11:00 do 12:00 na recepci střediska mládeže. Cena lístků je 270,- Kč, pro studenty 190,- Kč.
 • V tomto týdnu můžete využít mimořádné příležitosti ke sv. smíření. V pátek od 17:00 do 19:00 a v neděli před bohoslužbami a též při bohoslužbách v Lobzích.
 • Začaly přípravy na Tříkrálovou sbírku 2019. Hledáme dobrovolníky, vedoucí skupinek a dětské koledníky. Věnujte, prosím, pozornost letáčku s informacemi a nabídkou návštěvy koledníků v tištěných ohláškách.

 

 • Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER;  Ne 23. 12. 7:00ER;  9:30MS. U sv. Jiří: na požádání MP. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.

 

 


Tříkrálová sbírka 2019

 

Tříkrálová sbírka v naší farnosti v ulicích Doubravky, Lobez, Újezda, Bukovce a části Božkova bude probíhat od soboty 5.1. do neděle 13.1.

 

Nabídka pro Vás, kteří byste chtěli návštěvu tříkrálových koledníků ve svém bydlišti. Pokud máte zájem, zapište se na seznam v sakristii (jméno, adresa, datum a čas), případně mě zavolejte.  Rádi Vás navštívíme!

 

Výzva pro všechny, kteří chtějí pomoci potřebným a chtějí rozšířit naše řady. Hledáme vedoucí skupinek a děti - koledníky. V současné době jsme schopni pokrýt koledováním pouze malou část naší farnosti. Pokud se rozhodnete přispět svým časem, ozvěte se, prosím, na můj telefon.

 

Možnost zapojení do sbírky i malou formou - v místě bydliště, ve svém panelovém domě a v nejbližším okolí: navštivte sousedy a podělte se s nimi o betlémskou radost. Tato forma je vhodná pro rodiny s malými dětmi a pro starší farníky. Konkrétní informace k této pomoci podám osobně.

 

Koordinátor Tříkrálové sbírky za farnost sv. Martina a Prokopa

Dušan Váňa 602 337 041 dusan.vana@hotmail.cz