Úvod > Ohlášky > 28. 4. 2024 – 5. neděle velikonoční

28. 4. 2024 – 5. neděle velikonoční

25.4.2024

Sv. Josefa Dělníka

Sv. Atanáše, biskupa a učitele církve

Svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů

6. neděle velikonoční

V tomto týdnu jsou bohoslužby jako obvykle.

• Děkujeme hudebníkům a zpěvákům z farní scholičky za to, čím přispěli k oslavě sv. Jiří.
  • V pondělí jste zváni na smyčcový koncert od 18:00 do kostela v Lobzích.
  • Minulou neděli při sčítání bylo v naší farnosti při bohoslužbách celkem 195 zúčastněných. Celková sbírka činila 6.755,- Kč.
  • Májové pobožnosti v měsíci květnu budou po bohoslužbách ve středu a v pátek.
  • Pátek je první v měsíci a po mši sv. bude jako obvykle adorace.
  • Příští neděli jste zváni po bohoslužbách na kávu.
  • Příští neděli vykonáme sbírku na pronásledované křesťany. Touto tématikou se zabývá malá brožurka, která je mezi tiskovinami. Nepřehlížejme situaci takto zkoušených bratří a sester a podpořme finančně nebo modlitbou.
  • Jste zváni na koncert vážné hudby v kostele sv. Jiří v neděli 12. května a na PILZ ALIVE, křesťanský hudební festival, který se koná v sobotu 18. května. Více informací je na nástěnce.
  • Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – MK;  Ne 5. 5. 7:00ER;  9:30 – ER. U sv. Jiří: na požádání PL. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.