Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 27. neděle v mezidobí

27. neděle v mezidobíDatum konání:
3.10.2020

7. 10.

Středa

Památka Panny Marie Růžencové

11. 10.

Neděle

28. neděle v mezidobí

 

  • Od pondělí 5.10. platí kromě dosavadních i tato opatření: na bohoslužbě může být nejvýše 100 účastníků. Prosíme, abyste využili nedělní ranní mše sv. nebo u sv. Jiří, aby při mši sv. v 10:00 byl dodržen limit. Během následujících 14 dní při bohoslužbách nezpíváme.
  • Svatováclavská sbírka činila 5.620,- Kč. Děkujeme za vaše dary.
  • Rozhodnutím Krajské hygienické stanice v Plzni Salesiánské středisko uzavírá některé služby: Na období od pondělí 5. října do neděle 18. října se tak uzavírá zájmové vzdělávánívšechny zájmové kroužky, klub Balón a všechna doučování. To znamená, že nebude ani kroužek výuky náboženství. Více na webových stránkách střediska.
  • V kroužcích náboženství je ještě hodně volných míst. Rodiče ať se informují u P. Evžena R.
  • Biblická hodina pokračuje i v příštím týdnu ve čtvrtek.
  • Z důvodů nastávajících epidemiologických opatření se první setkání BNW pro děti od 10 do 14 let uskuteční 14. – 15. 11.
  • Připravujeme zahájení katechumenátu pro dospělé. Pokud byste věděli o někom, kdo není pokřtěn a uvažuje o možnosti nechat se pokřtít nebo by rád prohloubil své znalosti ve věcech víry a vztahu k Bohu, doporučte zájemci, aby kontaktoval P. Evžena Rakovského k bližší domluvě.
  • dnes po bohoslužbách jste zváni na farní kávu.

 

  • Zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER;  Ne 11. 10. 7:00PL; 9:30MS. U sv. Jiří: na požádání V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.