Úvod > Ohlášky > 26. neděle v mezidobí

29.9.2019

Památka sv. Jeronýma, kněze a učitele církve

Památka sv. Terezie od Dítěte Ježíše, panny a učitelky církve

Památka svatých andělů strážných

Památka sv. Františka z Assisi

27. neděle v mezidobí

U sv. Martina a Prokopa výročí posvěcení kostela

Bohoslužby v tomto týdnu budou jako obvykle.

• Dnes byla sbírka na Charitu. Děkujeme za vaše dary.
  • V pondělí začíná od 19:00 kurz Alfa. Prosíme celou farnost o modlitbu za tuto aktivitu, aby setkávání přineslo účastníkům duchovní užitek.
  • V tomto týdnu začíná výuka náboženství, včetně přípravy k 1. sv. přijímání. Skupiny pro děti do 2. třídy a příprava k 1. sv. přijímání bude probíhat ve středu od 16.00, výuka dětí od 4. třídy 1x za 14 dní v neděli po mši sv. v 10.00, první schůzka bude 6. 10.
  • Ve čtvrtek se opět koná biblická hodina od 16:00 ve farní klubovně.
  • Pátek je první v měsíci a po večerní mši sv. bude jako obvykle adorace.
  • Jste zváni na Zpívanou, která bude v pátek 4. října od 19:00 ve farním sále.
  • První schůzka malých ministrantů bude 11. října 2019 po páteční večerní mši sv.
  • V tištěných ohláškách najdete upozornění na blížící se volby do Pastorační rady farnosti, modlitbu za kurz Alfa a část z novoročního pastýřského listu biskupa Tomáše, který se týká misijního měsíce.
  • Příští neděli při mši sv. v 10.00 bude s námi přítomný zástupce hlavního představeného P. Tadeusz Rozmus, který je v naší provincii na vizitaci. Po mši sv. se s ním setká pastorační a ekonomická rada a několik členů společenství z farnosti.
  • Příští neděli se také uskuteční:

-        Sčítání věřících při všech bohoslužbách, prosíme o vaši součinnost.

-        Po všech bohoslužbách farní káva a diskuse, která bude věnována tématu: Pastorační rada farnosti.

• Prosíme o podporu projektu Salesiánského střediska mládeže „Streetwork na Petrohradě“. V prodejnách Albertu ho lze podpořit do 8. 10. odevzdáním žetonu Bertík, který dostanete při nákupu. Děkujeme.

• Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER; Ne 6. 10. – 7:00 – PL;  9:30MS. U sv. Jiří: na požádání ER. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.