Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 26. 5. 2024 – Slavnost Slavnost Nejsvětější Trojice

26. 5. 2024 – Slavnost Slavnost Nejsvětější TrojiceDatum konání:
25.5.2024

27. 5.

Pondělí  

Svátek Výročí posvěcení plzeňské katedrály

30. 5.

Čtvrtek

Slavnost Těla a krve Páně

31. 5.

Pátek

Památka sv. Justina, mučedníka

2. 6.

Neděle

9. neděle v mezidobí

 

V tomto týdnu jsou bohoslužby jako obvykle.

  • Sbírka minulé neděle na diecézi vynesla 6.810,- Kč. Děkujeme za vaše dary.
  • Dnes se koná pouť na Prusiny. Texty k putování jsou k rozebrání u ohlášek a také na webových stránkách farnosti v odkaze na pouť. Mše sv. bude v tamějším kostele v 13:30 a při ní se budeme modlit zvláště za děti (Světový den dětí).
  • Na přehlídku talentů Střediska mládeže jste zváni zítra v pondělí od 17:00 do kostela v Lobzích.
  • Na slavnost Božího Těla jste zváni ke společné bohoslužbě plzeňských farností do kostela Panny Marie Růžencové – k dominikánům od 18:00. Po mši sv. bude na tamější zahradě pobožnost s eucharistickým průvodem. Naše farnost připravuje 3. oltář, modlitbu a zpěv u něj. Prosíme zpěváky, aby se po mši sv. přihlásili u P. Evžena k domluvě.
  • Za týden 2. června přistoupí děti, které se připravují, k prvnímu sv. přijímání při mši sv. v 10:00. Zároveň bude udělen i křest jednomu z nich. Prosíme o modlitbu za děti a jejich rodiny a též, abyste počítali s přednostní rezervací lavic pro příbuzné dětí.
  • Noc kostelů bude letos 7. června. Prosíme o výpomoc při její organizaci. Přihlásit se můžete u Hanky Šaškové nebo Mileny Bělohoubkové.
  • Na nástěnce jsou nabídky a pozvánky pro mladé –nabídka ou-per v Německu a pozvání na setkání mládeže v Medjugorje o letních prázdninách.
  • Salesiánské středisko otevřelo výběrové řízení na sociálního pracovníka/pracovnici služeb SAS a SPO v rámci Centra pomoci (tedy práce s rodinami) za rodičovskou dovolenou od září tohoto roku. Podrobné informace jsou na vývěsce nebo webových stránkách střediska mládeže. 
  • Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER;  Ne 2. 6. 7:00 MK;  9:30 – ER. U sv. Jiří: MP na požádání před bohoslužbou. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.