Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 23. neděle v mezidobí

23. neděle v mezidobíDatum konání:
5.9.2020

8. 9.

Úterý

Svátek Narození Panny Marie

13. 9.

Neděle

24. neděle v mezidobí

 

  • Výuka náboženství v naší farnosti začne od 30. 9. Dny výuky jsou středa a neděle. Přihlašování je možné přes systém Sapes. Setkání rodičů a bližší domluva bude v neděli 20. 9. 2020 po mši sv. v 10:00.
  • Od 1. září nadále platí nařízení nosit roušky při bohoslužbách při účasti nad 100 osob v kostele. V naší farnosti se týká tato povinnost mše sv. v 10:00 v Lobzích.
  • Mezi tiskovinami jsou k dispozici: Farní Věstník, Diecézní zpravodaj, publikace Misionář malomocných a další. Prosíme, věnujte pozornost modré brožurce, která mapuje osudy pronásledovaných křesťanů. Mysleme na ně v modlitbě.
  • K rozebrání u ohlášek jsou kalendáře naší farnosti s důležitými termíny plánovaných akcí na tento školní rok.
  • Opět je otevřená farní knihovna. Mezi staršími tituly je také soudobá duchovní literatura pro dospělé. Pro děti jsou videa s biblickými tématy. Využijte nabídky.
  • Informace k diecézní pouti spolu s dopisem otce biskupa byla zveřejněna minulou neděli s tištěnými ohláškami. Začátek je v sobotu v Teplé od 10:00 v kostele. Účast v kostele bude možná jen se vstupenkou. O ty je třeba se přihlásit paní Sladké z farnosti na Františkánské ulici v Plzni. Proto, kdo by měl zájem se zúčastnit pouti, ať kontaktuje paní Sladkou (tel: 733741676). Bohoslužba bude přenášena na nádvoří, kde budou lavičky. Vstup na nádvoří je volný. Dnes je ještě možnost přinést přímluvy, které se budou předávat na pouti a symbolicky vyjádří propojení celé diecéze. Poutní mše svatá bude přenášena v přímém přenosu Radiem Proglas od 14:30.
  • Při mši sv. jsme dnes poděkovali za vše dobré, co se podařilo v salesiánském díle v Lozbích. Zveme vás na farní kávu. K tomuto výročí je připravena v tělocvičně střediska mládeže výstava nejen o plzeňském salesiánském díle.
  • Při mši sv. v 10:00 zveme vás nejen na kávu, ale i na grilování a posezení v areálu střediska s dalším programem. Nabízíme rodinám turnaj ve stolním fotbalu. Soutěžit mohou ideálně rodiny nebo skupiny (nebo někteří z rodičů a dětí). Družstva se sestavují a zapisují u pořadatelů bratří Škodových od 11:15 u buněk v areálu střediska. U nich jsou k dispozici také pravidla turnaje. Turnaj proběhne v době mezi 11:45 a 14:00.
  • Následuje rozloučení s Indym – Lubomírem Lažou.

 

  • Zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER;  Ne 13. 9. 7:00ER; 9:30PL. U sv. Jiří: na požádání V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.