Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 21. neděle v mezidobí

21. neděle v mezidobíDatum konání:
24.8.2019

27. 8.

Úterý

Památka sv. Moniky

28. 8.

Středa

Památka sv. Augustina, biskupa a učitele církve

29. 8.

Čtvrtek

Památka Umučení sv. Jana Křtitele

1. 9.

Neděle

22. neděle v mezidobí

 

Bohoslužby v tomto týdnu budou jako obvykle.

 

  • Sbírka na diecézní a salesiánské bohoslovce činila 7.191,- Kč. Děkujeme za vaše dary.
  • Poslední rozloučení se zemřelou paní Růženou Štádlerovou bude ve středu v 14:00 při mši sv. v kostele v Lobzích.
  • Příští neděli jste zváni po bohoslužbách na farní kávu.
  • U tiskovin jsou k rozebrání nabídky kroužků SaSM. Kroužek Základy křesťanství bude domlouván s rodiči za 14 dní - v neděli 8. září po mši sv. v 10 hod.
  • Rodičům dětí ve věku od 4 do 10 let sdělujeme, že se připravuje nová schólička. Je třeba, aby menší děti už byly samostatné a mohly být na zkoušce bez rodičů. První zkouška pod vedením Kristýny Fialové začíná 6. září od 16:30 v jídelně SaSM.
  • Těm z vás, kteří naposled jako děti navštěvovali výuku náboženství, případně neměli příležitost systematicky získávat potřebné vědomosti, nabízíme Kurz Alfa. Je to příležitost vrátit se k základním otázkám víry a smyslu života. Na nástěnce, v kostele u tiskovin a webu farnosti jsou pozvánky s podrobnými informacemi. Ještě jsou volná místa. Program tvoří večeře, přednáška a skupinová diskuse. Deset pondělních večerů od 30. září vám může přinést mnoho podnětů a povzbuzení do dalších dní. Přihlásit se je možné do 20. září.

 

  • Přehled zpovídání: St17:30 – ER; 17:30 – MS;  Ne 1. 9.  7:00 – PL;  9:30MP. U sv. Jiří: na požádání ER. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.