Úvod > Ohlášky > 20. neděle v mezidobí

17.8.2019

Památka sv. Bernarda, opata a učitele církve

Památka sv. Pia X., papeže

Památka Panny Marie  Královny

Svátek sv. Bartoloměje,  apoštola

Bohoslužby v tomto týdnu budou jako obvykle.

• Dnešní sbírka je určena na diecézní a salesiánské bohoslovce. Děkujeme za vaše dary.
  • Příští neděli budeme mít možnost poděkovat Filipu Marešovi při mši sv. v 10:00 za dva roky života a práce pro naše dílo v Plzni. Filip potom odjíždí na studia do Turína. O prázdninách bude i nadále přítomen v našich různých farních a střediskových aktivitách.
  • U tiskovin jsou k rozebrání nabídky kroužků SaSM. Kroužek Základy křesťanství bude domlouván s rodiči v neděli 8. září po mši sv. v 10 hod.
  • V tomto týdnu se uskuteční Výtvarné duchovní cvičení v podhůří Beskyd a Start do školy v salesiánském středisku. Prosíme o modlitbu za tyto akce.
  • Během týdne budou vymalovány chodba a dvě místnosti v zázemí kostela. Prosíme o modlitbu za dobrý průběh prací.

• Přehled zpovídání: St17:30 – ER; 17:30 – ER;  Ne 25. 8.  7:00 – ER;  9:30MS. U sv. Jiří: na požádání MS. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.