Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 19. neděle v mezidobí

19. neděle v mezidobíDatum konání:
17.8.2019

14. 8.

Středa

Památka sv. Maxmiliána Kolbeho, kněze a mučedníka

15. 8.

Čtvrtek

Slavnost Nanebevzetí Panny Marie

18. 8.

Neděle

20. neděle v mezidobí

 

Bohoslužby v tomto týdnu budou jako obvykle.

 

  • Za čtrnáct dní budeme mít možnost poděkovat Filipu Marešovi při mši sv. v 10:00 za dva roky života a práce pro naše dílo v Plzni. Filip potom odjíždí na studia do Turína. O prázdninách bude i nadále přítomen v našich různých farních a střediskových aktivitách.
  • Ještě je stále možné podpořit petici, která požaduje, aby se politici zasadili o záchranu domácí zdravotní péče a zabránili kolapsu, který jí hrozí. Chcete-li se připojit, můžete ji podepsat na stolku s tiskovinami.
  • V tomto týdnu se uskuteční prázdninová akce pro mladé chlapce Expedice Orava. Prosíme o modlitbu za tuto akci.
  • Příští neděli je sbírka na bohoslovce. Prosíme o vaši podporu.

 

  • Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – PL;  Ne 18. 8.    7:00 –  MS;  9:30ER. U sv. Jiří: na požádání MP. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.