Úvod > Ohlášky > 19. 3. 2023 – 4. neděle postní

Slavnost sv. Josefa, snoubence Panny Marie

Slavnost Zvěstování Páně

5. neděle postní

Bohoslužby v tomto týdnu jsou jako obvykle.

• Pobožnosti křížové cesty jsou před večerní mší sv. ve středu a v pátek.
  • Jak se vyrovnat s nevyslyšenou modlitbou, jak nestereotypně prožívat postní dobu nebo jakou další finanční reformou prošel Vatikán? To jsou témata dalšího vydání Katolického týdeníku, který velmi doporučujeme.
  • Biskup Tomáš zve mladé na Log in! – diecézní setkání mládeže. Proběhne 31. 3. – 1. 4. 2023 v Plzni na Církevním gymnáziu na Mikulášském náměstí.
  • Na 1. dubna dopoledne připravujme generální úklid kostela a jeho nejbližšího okolí. Rodiny, které plánují přijít s dětmi, ať se nahlásí, dospělí se přihlašovat nemusí.
  • Na odpoledne 1. dubna připravujeme velikonoční tvoření. Zájemci se mohou přihlásit přes systém Sapes.
  • Na 30. salesiánský ples, který se uskuteční v sobotu 22. dubna 2023 v sále v "Šeříkovce", se začnou po dnešních bohoslužbách prodávat vstupenky na recepci salesiánského střediska.
  • Salesián Filip Mareš nás zve na své kněžské svěcení, které se bude konat 1. května ve 14:00 v Praze Kobylisích. Na stolku s tiskovinami si můžete rozebrat pozvánky na jeho svěcení a primici. Zvažujeme společnou dopravu tam a zpět. Případní zájemci o společnou cestu autobusem ať se zapíší na listinu u tiskovin.
  • V neděli v 11:10 (po mši sv.) se sejdou ve farním sále všichni, kdo pomáhají s vedením obřadů velikonočního tridua.

• Přehled zpovídání: St – 17:30 – PL; Pá – 17:30 – ER;  Ne 26. 3.  7:00 – MK; 9:30 -ER. U sv. Jiří: na požádání MP. V ostatní dny lze domluvit individuální termín.