Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 17. 4. – Slavnost Zmrtvýchvstání Páně

17. 4. – Slavnost Zmrtvýchvstání PáněDatum konání:
18.4.2022

24. 4.

Neděle

2. neděle velikonoční

V kostele sv. Jiří poutní slavnost

 

Bohoslužby v pondělí jsou jako v neděli a od úterka jsou jako obvykle.

 

  • Srdečné díky těm, kdo připravovali a podíleli se na obřadech Velikonočního třídenní (hudba, zpěv, výzdoba, kostelnická a ministrantská služba), díky za přípravu a účast na adoracích a pobožnostech křížové cesty a za přípravu a o pomoc při občerstvení po Velikonoční vigilii.
  • Příští neděli oslavíme poutní slavnost v kostele sv. Jiří.
  • Na dětské tábory Farní tábor a tábor Kompot zbývají poslední volná místa. Pokud uvažujete o přihlášení, prosíme, co nejdříve. Pro mládež jsou nabídky: Pouť do Turína na jáhenské svěcení Filipa Mareše, Expedice, Summer job, který pořádají tepličtí salesiáni a Celostátní setkání mládeže v Hradci Králové, prosím, hlaste se také co nejdříve.
  • Dnes po bohoslužbě jste zváni na farní kávu.

 

 

  • Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER;  Ne 24. 4. 7:00MS;  9:30U sv. Jiří: na požádání ER. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.