Úvod > Ohlášky > 15. 1. 2023 – 2. neděle v mezidobí

14.1.2023

Památka sv. Antonína, opata

Památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů

Památka sv. Anežky, panny a mučednice

Bohoslužby v tomto týdnu jsou jako obvykle.

• Dnes jste zváni k modlitbě za jednotu křesťanů v rámci plzeňského aliančního týdne. V našem kostele je možnost společné modlitby od 17:00.
  • V pondělí jste zváni na koncert ZUŠ Bedřicha Smetany ve prospěch Tříkrálové sbírky do kostela v Lobzích od 18:00.
  • Stream s biskupem Tomášem, ale tentokrát bez něj bude v pondělí od 20:00 mimořádně s generálním vikářem, kvůli dovolené otce biskupa.
  • Poslední rozloučení se + panem Stanislavem Luftem bude v úterý v 8:00 v obřadní síni na ústředním hřbitově.
  • Na modlitbu chvály jste zváni v úterý 17. 1. do diecézního sálu v přízemí plzeňského biskupství od 19:30.
  • Od středy začíná v naší církvi celosvětový týden modliteb za jednotu křesťanů.
  • Na konci ledna uplyne 140 let od narození významného katolického laika Josefa Chudáčka, jehož dcery podporovaly finančně i duchovně v 90. létech minulého století vznikající salesiánské středisko. P. Michal Kaplánek vás zve na zádušní mši svatou za Josefa Chudáčka a jeho děti, která se bude konat v kostele sv. Martina a Prokopa v sobotu 28. ledna od 16 hodin. Po mši svaté bude ve farním sále setkání se vzpomínkami na Josefa, Elišku a Marušku Chudáčkovy.
  • Příští neděli 22. 1. vás zveme na prezentaci o Izraeli od salesiána Jakuba Hoňka po bohoslužbách v 7:30 a v 10:00. Při všech bohoslužbách vykonáme sbírku na biblický apoštolát.
  • Na Zpívanou jste zváni 27. ledna do farního sálu v Lobzích od 19:00.
  • K dispozici zdarma je dva roky stará myčka na nádobí. Kdo by o ni měl zájem, ať se obrátí na P. Evžena.
  • Na konci v těchto ohláškách je odkaz pro představení těch, kteří se vstupem do katechumenátu začali připravovat na svůj křest.
  • Přehled zpovídání: St – 17:30 – PL; Pá – 17:30 – ER;  Ne 22. 1.  7:00 – PL; 9:30 - MK. U sv. Jiří: na požádání MP. V ostatní dny lze domluvit individuální termín.

KATECHUMENI