Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 12. neděle v mezidobí

12. neděle v mezidobíDatum konání:
20.6.2020

 

24. 6.

Středa

Slavnost Narození sv. Jana Křtitele

28. 6.

Neděle

13. neděle v mezidobí

V Lobzích Svatoprokopská pouť.

 

Nedělní bohoslužby se vrací od příští neděle do obvyklých časů:

V Lobzích v 7:30 a v 10:00,    u sv. Jiří v 8:45

 

 

  • Protože vláda upravila hygienické podmínky, není nutné při bohoslužbách dodržovat vzájemný odstup. Pouze zůstává povinnost nosit roušky. Proto rušíme nedělní bohoslužby v 9:00 a v 10:30. Od příští neděle už budou mše sv. jako před pandemií.
  • Příští neděli 28. června bude v Lobzích Svatoprokopská pouť. Hostem bude Vojtěch Sivek, který zastoupí našeho nového provinciála. Na pouť připravujeme volejbalový turnaj. Přihlašujte se na něj podle pokynů na nástěnce nebo na webových stránkách. Zároveň můžete počítat i s venkovním pohoštěním. Budou k dispozici grilované klobásy a nápoje.
  • Za týden bude pro školáky opět BNW. Přihlašování je otevřeno.
  • Peníze na dárek pro Indyho je možné nechávat v sakristii v označeném košíčku. Bližší informace o chystaném dárku poskytnou Centkovi nebo Jožka Janovič. Rozloučení se s ním plánujeme při bohoslužbách v neděli 6. září 2020. Zároveň tato neděle bude ve farnosti dnem oslav třicátého výročí přítomnosti salesiánského díla v Plzni.
  • Ministrantská schůzka proběhne v pátek 26. 6. od 16:30.
  • Poslední společenství v tomto školním roce pro mládež se uskuteční tento pátek od 19:00.

  

  • Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER; Ne 28. 6. 7:00ER; 9:30ER. U sv. Jiří: na požádání V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem. (* před mší sv. v 9:00)

 

 

 

V neděli 28. června 2020 bude v Lobzích Svatoprokopská pouť.

Hostem při mši sv. v 10:00 bude P. Vojtěch Sivek, SDB, který zastoupí nového provinciála.

 

Volejbalový turnaj začíná v 12:30

Nezapomeňte se přihlásit!