Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 11. neděle v mezidobí

11. neděle v mezidobíDatum konání:
13.6.2020

15. 6.

Pondělí

Připomínka sv. Víta, mučedníka

19. 6.

Pátek

Slavnost Nejsvětějšího srdce Ježíšova

20. 6.

Sobota

Památka Neposkvrněného Srdce Panny Marie

21. 6.

Neděle

12. neděle v mezidobí

 

 • Sbírka před čtrnácti dny na potřeby Salesiánské provincie Praha vynesla 4.110,- Kč. Děkujeme za vaše dary.
 • Předposlední biblická hodina v tomto školním roce bude ve čtvrtek od 16:00 ve farním sále.
 • Příští neděli se uskuteční při mši sv. v 10:30 slavnost prvního svatého přijímání dětí. Většinu prostoru v kostele obsadí příbuzní dětí, proto prosíme ostatní o vstřícnost. I tato mše sv. bude přenášena zvukem a obrazem do prostor mimo kostel.
 • Prosíme, rozeberte si Farní Věstník, Diecézní zpravodaj, Salesiánský magazín, pro děti časopis Nezbedu nebo Katolický týdeník. Ten nabízí velmi inspirativní čtení např. o Mariánském sloupu v Praze, o katolické církvi v Číně a dramatických událostech v Americe.
 • Za 14 dní bude pro školáky opět BNW. V týdnu bude spuštěno přihlašování.
 • Na Svatoprokopskou pouť 28. června připravujeme prozatím alespoň volejbalový turnaj. Přihlašujte se na něj podle pokynů na nástěnce nebo webových stránkách. Hostem bude při mši sv. v 9:00 a v 10:30 P. Vojtěch Sivek, který zastoupí našeho nového provinciála. Zda bude ještě další program, oznámíme příští neděli podle situace s uvolňováním restriktivních opatření.

 

 • Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER; Ne 21. 6. 7:00MS; *8:30MS; 10:00ER. U sv. Jiří: na požádání V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem. (* před mší sv. v 9:00)

   

  28.6. 2020 prožijeme v naší farnosti poutní slavnost svatého Prokopa.  

   

   

  Při bohoslužbách v 9:00 a v 10:30 bude hostem P. Vojtěch Sivek.

 

VOLEJBALOVÝ TURNÁJEK V RÁMCI POUTI SV. PROKOPA 28.6.2020 od 12:30 h

 

Všechny Vás srdečně zveme na Volejbalový turnaj ne – jen pro aktivní volejbalisty, ale pro všechny a to i jednotlivce, kteří mají chuť si společně zasportovat. Jedná se o ryze amatérský turnaj, jehož hlavním cílem je potkat se, společně si zasportovat a užít si mnohé úsměvné situace volejbalového turnaje a tím společně osalvit pouť. Doražte i vy co si chcete zahrát a nemáte nikoho dalšího – na místě složíme další týmy!!!

             

Kdy: 28.6.2019 od 12:30

(sraz zájemců o hru od 12:15)

Věk hráčů: 12 – 99 let (ostatní nechť fandí)

Složení týmů: ideálně 6 hráčů (ideálně 2 hráčky v každém týmu)

Přihlášení celých týmů: Preferujeme týmy z farnosti a střediska!!!

Do 19.6.2019 na sasekv@plzen.eu!!!