Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Ohlédnutí se za poutí

Ohlédnutí se za poutíDatum konání:
1.7.2023

Opět po roce jsem mohli prožít na závěr školního roku slavnost sv. Prokopa a společně poobědvat, ochutnat napečené dobroty, zahrát si volejbal, zasoutěžit, posedět a pohovořit si. Při mši sv. v 10:00 bylo připomenuto blížící se jubileum moderátora farnosti P. Evžena a po bohoslužbě byla připravena kaskáda úkolů a dovedností, které musel ukázat. Obdarování od farníků bylo více než velkorysé. Vynikající oběd z dílny paní Daňkové, manželů Doubkových, paní Telínové, rodině Janovičů byl opět plnohodnotným poutním zážitkem. Děkujeme rodině Šilhánkových za připravený program pro děti, Marušce Škodové za přípravu soutěže v kalču. Děkujeme rovněž rodině Beránkových a dalším vypomáhajícím s kávou za barem, Pavlovi Říhovi a Dušanu Váňovi za zajištění odpoledního pohoštění. Vaškovi Šaškovi patří díky za zorganizování volejbalového turnaje a Vojtovi Janovičovi za fotky z poutní slavnosti. Všem, kteří se zapojili do přípravy a realizace pouti ať Pán Bůh štědře odplatí. 

UHUMDRUMxSDB-09780.jpg