Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > BNW červen 2023

BNW červen 2023Datum konání:
21.6.2023

Poslední BNW tohoto školního roku je za námi! Tentokrát jsme vyrazili do Lobezského parku, kde na děti čekaly 4 zábavně vzdělávací stanoviště. Tematicky jsme se jim snažili přiblížit, jakými různými způsoby se můžeme v běžném životě setkat s Pánem Ježíšem. A tak jsme jedno stanoviště věnovali Písmu, jiné mši svaté, další každodenní modlitbě a jedno zpovědi. Park samotný byl pro děti velkým lákadlem a pobyt v něm si velmi užili. ???? Kromě toho jsme si poprvé minimálně za poslední dva roky na hřišti společně zahráli velký fotbalový zápas. Samozřejmě nechyběla oblíbená vybíjená, obíhačka, deskovky a společná večerní a ranní modlitba v kapli. Vydatně nám tentokrát pomohl i salesián Jožka Převor, který studuje v Turíně v teologii, teď byl zrovna na pár dní v Plzni a v sobotu bude v Brně skládat věčné sliby. Na úvod BNW také proběhla rodičovská schůzka, kde jsme s přítomnými rodiči řešili budoucnost BNW v nadcházejícím školním roce.

20230617_195348.jpg