Úvod > Aktuality > Křest dospělých v naší farnosti

Křest dospělých v naší farnosti

29.5.2020

V neděli 24.5.2020 byli při dopolední bohoslužbě pokřtěni v Lobzích katechumeni, kteří se více než rok připravovali na svůj křest. Aneta, Anežka, Blanka, Jana, Marie, Ivo a Jiří spolu s ním přijali také svátosti biřmování a eucharistie. Simona, manželka pokřtěného Iva přijala svátost biřmování. Díky Pánu Bohu za jejich hledání, ochotu poznávat a rozhodnout se žít plně křesťanským stylem života. Celá akce sice neproběhla, jak byla plánována na Velikonoční vigilii, ale k prožití nového začátku života s Bohem i přes všechna hygienická opatření nakonec dospěli. Vyprošujme jim pevnou víru a doprovázejme se modlitbou a svým zájmem o ně samotné na jejich další cestě životem. Ať pominou restriktivní opatření, rádi bychom nabídli příležitost k besedě s nimi.

Všímejme si svých známých a přátel, kteří nejsou pokřtěni. Třeba jim zmínka o této možnosti může zásadně změnit život a dát mu pravý a hluboký smysl

Evžen Rakovský, moderátor společné duchovní správy

FOTOGALERIE (Kamil Kubalík)

křest 0 na úvod.jpg