Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nedělní přenosy mše sv. a další pobožnosti salesiánské farnosti v Plzni

Nedělní přenosy mše sv. a další pobožnosti salesiánské farnosti v PlzniDatum konání:
29.3.2020

Stav k 29. 3. 2020

  

Milí přátelé, nadále platí, že všechny veřejné mše sv. a veřejné programy jsou zrušeny.

Už delší dobu běží z kaple salesiánského střediska mládeže přenosy mší svatých, modlitby a pobožnosti od mnohých farníků pomocí internetového vysílání. Nedělní bohoslužba je vždy od 9:00. V závěru postní doby je nadále možnost sledovat podněty pro prohlubování víry, případně se zapojit do vysílání modliteb.

V následujících dnech budou modlitby v pondělí, středu, pátek a případně další dny od 18:30. Může se stát, že čas jednotlivých přenosů bude pozměněn. Sledujte, prosím, aktuální informace na našich stránkách či farním Facebooku. Touto formou tak společně chvalme Pána. Budeme rádi, když této nabídky využijete.

>> Živý online přenos mše svaté startuje na tomto odkaze v 9:00 a ve všední dny příležitostné modlitby <<