Úvod > Ohlášky > Slavnost Zmrtvýchvstání Páně

Ohlášky na týden od 2.4.2018 do 8.4.2018

Pondělí – Sobota Dny velikonočního oktávu
8. 4. Neděle 2. neděle velikonoční

Na pondělí velikonoční jsou bohoslužby jako v neděli

V dalších dnech jsou bohoslužby jako obvykle

• Srdečné díky všem, kdo se zapojili do příprav a provedení obřadů velikonočního třídenní prací, hudbou, zpěvem. Též díky za pohoštění Agapé po vigilii.
  • Děkujeme za přinesené postní kasičky. Zatím jich bylo celkem 16, z nichž jedna je na misie v Bulharsku. Celkem se vybralo 10.534,- Kč, z toho na BG je 1.800,- Kč. Finance budou rozděleny potřebným z programu Střecha SaSM. Dnešní sbírka je určena na potřeby Salesiánské provincie. Díky za vaše dary.
  • Připomínáme možnost vypůjčení knih z farní knihovny po každé nedělní mši sv. v 10:00. K dispozici je aktualizovaný seznam a nové knihy.
  • Mezi tiskovinami jsou nově Farní věstník, Diecézní zpravodaj, časopis Nezbeda a informační list Misionář.
  • Dnes jste zváni na farní kávu. Farní diskusi přesouváme na květen.
  • Tento pátek 6. dubna se po adoraci v 19:00 koná další ministrantská schůzka. Samozřejmě jsou ministranti vítáni i na mši svaté, či na adoraci. Těšíme se na vás: P. Martin, Vašek a Filip.
  • Na nástěnkách a webu farnosti jsou avizované pozvánky na 7. 4. do Prahy na Národní pochod pro život a rodinu a 13. 4. na Zpívanou.
  • Zveme děti na další cyklus BNW, který bude za dva týdny. Přihlašování je nově přes elektronický systém střediska SAPES.
  • Přejeme vám všem Požehnané a radostné Velikonoce! Vedle vytištěných ohlášek jsou velikonoční přání k rozebrání.
  • Nyní bude žehnání pokrmů (Benedikcionál str. 134).
  • Přehled zpovídání: St – 17:30 – PL; Pá – 17:30 – ER; Ne 8. 4. 7:00 – PL; 9:30 – PL. U sv. Jiří: na požádání MP. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.