Úvod > Ohlášky > Slavnost Seslání Ducha svatého

Svátek Ježíše Krista, nejvyššího a věčného kněze

Památka sv. Barnabáše, apoštola

Slavnost Nejsvětější Trojice

Bohoslužby v tomto týdnu jsou jako obvykle kromě pátku.

• Dnes po bohoslužbách jste zváni na farní kávu.
  • Dnes končí doba velikonoční.
  • Díky obětavým farníkům a zaměstnancům střediska mládeže, kteří se zapojili do přípravy a uskutečnění pouti do Prusin. Děkujeme také za připravené občerstvení.
  • Dnes se konala sbírka na Salesiánskou provincii. Děkujeme za vaše dary.
  • K rozebrání jsou u tiskovin Diecézní zpravodaj a farní věstník.
  • V pátek se v naší farnosti uskuteční NOC KOSTELŮ. V lobezském kostele bude program věnován Janu Amosi Komenskému. Mše sv. v pátek v kostele bude mimořádně ráno v 8:00. Od 17:30 bude totiž bohoslužba slova. Budeme potřebovat službu u příchodu do kostela, na věži a na půdě v čase mezi 18:00 a 22:00. Službu v kostele sv. Jiří koordinuje Milena Bělohoubková. Program u sv. Jiří začíná od 17:00. Kdo může pomoci, třeba i na část večera, ať se přihlásí nejpozději do středy P. Evženovi R.
  • Na vývěsce je informační plakát o svěcení našeho salesiána Filipa Mareše na jáhna. Svěcení se uskuteční v sobotu 11. června v Turíně v 15:00 v Itálii. Na webových stránkách a FB farnosti najdete elektronický odkaz ke sledování přímého přenosu svěcení. ODKAZ: https://www.youtube.com/watch?v=z1M_Yl8dQFc
  • Jsme zváni na ekumenický Koncert Pro Krále, který se uskuteční v sobotu 18. června od 16:00 do 21:00 na Náměstí Republiky. Písně jako modlitba a chvála sjednocuje. Je to nabídka využít část svého času nejen pro sebe , ale pro Pána a jeho oslavu.
  • Za 14 dní v neděli 19. června bude hostem při mši sv. v 10:00 salesián misionář v Mongolsku a zároveň plzeňský rodák Jaroslav Vracovký. Po mši sv. s ním bude krátká beseda v kostele.
  • V sobotu 25. června se v naší farnosti uskuteční diecézní setkání rodin. Biskup Tomáš zve všechny rodiny ke vzájemnému setkání a povzbuzení. Modlitbou vyprošujme této akci Boží požehnání.

• Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER;  Ne 12. 6. 7:00ER;  9:30U sv. Jiří: na požádání PL. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.