Úvod > Ohlášky > Slavnost Nejsvětější Trojice

31. 5. Čtvrtek Slavnost Těla a krve Páně
1. 6. Pátek Památka sv. Justina, mučedníka
3. 6. Neděle 9. neděle v mezidobí

Bohoslužby v tomto týdnu budou jako obvykle.

• Děkujeme všem, kdo se podíleli na přípravě a organizaci Noci kostelů. Zvláště vedoucímu týmu za desítky hodin příprav a zajišťování programu.
  • Ze všech bylo patrné radostné nasazení se. Díky za to!
  • Velmi zajímavé výstavy na půdě našich kostelů bude možné vidět do večera 8. 6.
  • Ve čtvrtek na slavnost Božího Těla jsou všichni farníci zváni na mši sv. v 18:00 s otcem biskupem Tomášem do katedrály a k následnému průvodu s eucharistií.
  • Zveme školáky na další cyklus BNW, který začíná 9. června od 16 hod. Přihlašování je přes elektronický systém střediska SAPES a rozběhne se v příštím týdnu.
  • Příští neděli jste zváni na farní kávu a diskusi na téma: Co očekávám od farních diskusí?
  • Nyní vyslechněme pozvání otce biskupa Tomáše k modlitební štafetě za farnosti naší diecéze (viz samostatný list), které najdete také v tištěných ohláškách.

Na pouti:

• Děkujeme všem, kteří se podílejí na přípravě a prožití dnešní pouti. Těm, kdo vedli skupiny, zpěvákům a hudebníkům, díky za úklid, výzdobu a za dobroty k občerstvení, které na nás ještě čeká po bohoslužbě.
  • Katolický týdeník je dnes k dispozici mezi tiskovinami.
  • Přehled zpovídání: St – 17:30 – PL; Pá – 17:30 – ER; Ne 3. 6. 7:00 – MS; 9:30 – ER bude k dispozici až po mši sv. U sv. Jiří – na požádání ER. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.