Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 7. neděle v mezidobí

7. neděle v mezidobíDatum konání:
23.2.2019

Bohoslužby v tomto týdnu jsou jako obvykle

  • Dnes je sbírka na „Haléř sv. Petra“. Je to příspěvek pro potřebné v církvi. Děkujeme za vaše dary.
  • Příští pátek je první v měsíci a tak bude po mši sv. adorace.
  • Příští neděle je 8. v mezidobí.
  • Mezi tiskovinami si můžete rozebrat Salesiánský magazín a ediční program salesiánského nakladatelství Portál.
  • V tištěných ohláškách najdete přehled prázdninových táborů, na které můžete přihlásit své děti. Zvláště doporučujeme farní a ministrantský tábor.
  • Otec biskup Tomáš zve na popeleční středu všechny ke společnému začátku postní doby do kostela sv. Jana Nepomuckého na Chodské náměstí. Mše sv. začne 6. března v 18:00.
  • Připravujeme pro farnost postní duchovní obnovu. Tentokrát odlišně od obvyklého programu. V sobotu 16. března začne mší sv. v 8:00 v kapli SaSM. Nebude jen o poslouchání, nabídneme doprovázení a setkání s Božím slovem jako obdarování, svědectví a poslání. Od 9:00 – 12:45 proběhne ucelený blok, který skončí modlitbou a svátostným požehnáním. Nabízíme hlídání dětí od 4 let. Obnovu povede P. Marek s P. Evženem.

  

  • Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – PL;  Ne 3. 3. 7:00PL;  9:30ER s tím, že před mší sv. jen 10 minut, pak po mši sv.. U sv. Jiří: na požádání ER. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.

 


 Přihlašování na letní tábory pořádané střediskem mládeže a salesiány otevřeno a tábory se nám pomaličku plní. Přihlašovat se můžete na:

www.SAPES.cz

Farní tábor, 14. 7 – 18. 7. 2019

Hry, sport, dobrá parta, křesťanské prvky (společná modlitba, mše sv., téma) – navazujeme na loňský ročník farního tábora. Vydáme se na základnu v Českém středohoří. Těší se na vás téměř stejný tým vedoucích jako loni.

Expedice Orava, 12. 8. – 17. 8. 2019

V partě dospívajících mužů chceme zažít krásu přírody, fyzickou námahu s tím spojenou, chvíle pohodového relaxu, společnou modlitbu a pár impulzů na zamyšlenou.

Tábor nejen pro ministranty, 29. 6. – 6. 7. 2019

Nabízí nejen chvíle dobrodružství a přátelství při tradičních bodech programu jako je bojovka, strategická hra, vyrábění něčeho zajímavého (loni parníček), fotbal na krásném trávníčku a další, ale i chvíle zamyšlení nad křesťanskými hodnotami a chvíle ztišení při modlitbě.

Klasik, 29. 7. – 4. 8. 2019

Pro holky i kluky ve věku 13–16 let všestranně zaměřený tábor, při kterém nechybí výlety (tentokrát v Brdech), klasické etapovky, sportovní hry, polední klid při stolních hrách či zpěvu u kytary, stezka odvahy, týmové aktivity apod. Ubytování zajištěno v prostorách augustiniánského kláštera v Zaječově, který leží na hranici chráněné krajinné oblasti Brdy.

 

Dívčí chaloupka (1. 7. – 6. 7. 2019) Poslední 2 místa

Lezecké soustředění (8. 7. – 15. 7. 2019) Poslední 3 místa

Již obsazeno: Horolozecký tábor, Příměstský tábor klubu Balón (Expedice na Čo Oju), Příměstský tábor zájmových kroužků (Tajemství planety Zigzag)

 

Výtvarné duchovní cvičení, 19. 8. – 25. 8. 2019

Šestidenní pobyt pod vedením Martina Poláčka v krásném prostředí prostorné stylové chalupy v podhůří Beskyd. Je určen pro mladé lidi ve věku 16 až 26 let, kteří chtějí rozvíjet svůj vztah s Bohem, prohloubit svůj duchovní život a baví je výtvarně tvořit. Čas bude vyplněn společným přemýšlením nad texty Bible, na které bude navazovat výtvarná dílna.

 

Těšíme se na vás!