Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ohlášky > 6. neděle velikonoční

6. neděle velikonoční20. 5.

Středa

Sv. Klementa Marie Hofbauera, kněze

21. 5.

Čtvrtek

Slavnost Nanebevstoupení Páně

24. 5.

Neděle

7. neděle velikonoční

 

K 17. 5. platí, že na bohoslužbě může být 100 účastníků při zachování stanovených hygienických podmínek.

 

 • Časy a podmínky účasti na bohoslužbách jsou následující:

V neděli 24. 5. jsou mše sv. takto:

V Lobzích:        7:30                            U sv. Jiří:     8:45

                       9:00

                      10:30

Na nedělní mše sv. je třeba se přihlašovat pomocí formuláře na webových stránkách farnosti. Prosíme, abyste přednostně využívali elektronický formulář. Nadále ale platí, že na bohoslužby je možné se přihlásit telefonicky pro ty, kteří nemají přístup k internetu. Volat je možné v pátek a sobotu v čase od 13 do 16 na tel. číslo: 731625975 (P. Evžen Rakovský). Nenahlášení se budou moci zúčastnit nedělní bohoslužby jen, když kapacita nebude naplněna.

Mše sv. v neděli v 9:00 se vysílá přes internet.

 • Dnes je Den modliteb za pronásledované křesťany.
 • Od pondělí do pátku v čase od 9 do 18 je zpřístupněno zádveří kostela v Lobzích.
 • Ve středu a v pátek bude po mši sv. krátká Mariánská pobožnost.
 • Příští neděli při mši sv. v 10:30 se uskuteční křest sedmi dospělých katechumenů.
 • Dnešní sbírka je na pomoc křesťanům v zemích Blízkého východu.
 • Devět týdnů se nekonaly ve farnosti sbírky. Výpadek těchto sbírek představuje přibližně částku 60.000,- Kč. Prosíme proto o vaši štědrost o následujících nedělích. Případně můžete poslat svůj příspěvek bezhotovostně. Číslo účtu farnosti je uvedeno na webu a v tištěných ohláškách.
 • Avizovanou postní sbírku (papírové kasičky) na podporu programu (podpora aktivit dětí sociálně slabé rodiny) Střecha Salesiánského střediska mládeže, přineste s sebou za 14 dní v neděli o slavnosti Seslání Ducha svatého.
 • Generální úklid kostela bude 30. května od 9:00. Prosíme, přijďte pomoci. Zapište se na listinu v sakristii nebo se nahlaste paní Marcele Váňové.
 • Připomínáme, že do konce května je ještě možné nahlásit děti přes systém Sapes na naše farní tábory: Farní tábor pro mladší 8-12 let a tábor Kompot pro starší (12-15 let). Nejedná se pouze o využití volného času pro děti během letních prázdnin, ale hlavně je to možnost, jak podpořit děti v křesťanském růstu a ve vztahu k Bohu. Více informací u Jožky Převora (mladší) nebo u Marka Sklenáře (starší).
 • Časopis Nezbeda pro školáky a Diecézní zpravodaj jsou k rozebrání u tiskovin.

  

 • Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER; Ne 24. 5. 7:00MP; *8:30ER; 10:00ER. U sv. Jiří: na požádání V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem. (* před mší sv. v 9:00)