Úvod > Ohlášky > 29. 10. 2023 – 30. neděle v mezidobí

29. 10. 2023 – 30. neděle v mezidobí

28.10.2023

Slavnost Všech svatých

Vzpomínka na všechny věrné zemřelé

Památka sv. Karla Boromejského, biskupa

31. neděle v mezidobí

Bohoslužby v tomto týdnu budou odlišně od běžného pořadu takto:

Ve středu na Slavnost všech svatých bude mše sv. v 16:00 a v 18:00 v Lobzích.

Ve čtvrtek v den vzpomínky na všechny věrné zemřelé bude mše sv. v Lobzích v 8:00, v 14:00 a u sv. Jiří v 17:00, po ní pobožnost za zemřelé na hřbitově.

• Minulou neděli při bohoslužbách bylo na sbírku na Papežské misijní dílo vybráno 9.211,- Kč. Děkujeme za vaše dary.
  • Ve středu 1. 11. na slavnost všech svatých bude mše sv. v 16:00 zaměřená na děti. Po jejím skončení bude následovat setkání se svatými. Děti by měli přijít v převleku (s atributem) svého patrona či jiného svatého a ideálně o něm vědět alespoň jednu věc ze života. V tento den - 1. 1istopadu - nebude běžná výuka náboženství.
  • Zádušní mše sv. za + paní Herinkovou bude ve čtvrtek v 14:00 v kostele v Lobzích.
  • V den Památky všech zemřelých, 2. listopadu 2023, zve biskup Tomáš Holub do katedrály sv. Bartoloměje v Plzni všechny, kteří ztratili někoho ze svých blízkých. Od 18:00 zde bude možnost zapálit za ně svíčku, ztišit se a vyjádřit vděčnost za dar života. Bude možné napsat jména zemřelých na připravené lístky a svěřit je do modliteb trapistickým mnichům z Nového Dvora.
  • V pátek bude jako každý první pátek v měsíci po večerní mši sv. adorace se zpěvy Taizé.
  • Generální úklid kostela v Lobzích se uskuteční tuto sobotu 4. listopadu. Prosíme vás o nahlášení se zapsáním na listinu u tiskovin. Rodiny mohou přijít i s dětmi, kterým je alespoň 10 roků.
  • Příští neděle je první v měsíci a po bohoslužbách jste zváni na farní kávu.
  • Listopadovou svatomartinskou pouť oslavíme v Lobzích v neděli 12. listopadu. Hostem při mši sv. v 10:00 bude salesián František Blaha, bývalý provinciál.
  • K rozebrání je u tiskovin Farní věstník.
  • Při odchodu z kostela si vezměte ze stolku u vchodu seznam kandidátů do pastorační rady farnosti. Příští neděli budou připraveny už i hlasovací lístky, abyste si je mohli doma předem v klidu vyplnit a pak je o pouti (12. listopadu) už jen vhodit do hlasovací urny.

• Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER;  Ne 5. 11. 7. 7:00MP;
    9:30
    ER. U sv. Jiří: na požádání PL. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.