Úvod > Ohlášky > 28. neděle v mezidobí

Památka sv. Ignáce Antiochijského, biskupa a mučedníka

Svátek sv. Lukáše, evangelisty

29. neděle v mezidobí

Bohoslužby v tomto týdnu budou jako obvykle.

• Prosíme celou farnost o modlitbu za kurz Alfa.
  • Biblická hodina začíná každý čtvrtek od 16:00 ve farní klubovně.
  • Na misijní měsíc říjen máme od organizace SADBA kartičky dobrovolníků, kteří se podílejí na salesiánských misijních aktivitách po celém světě. Prosíme, rozeberte si kartičky a provázejte dobrovolníky v modlitbě.
  • Papež František vyhlásil měsíc říjen jako misijní měsíc a příští neděli jako misijní. Proto vznikla iniciativa vytvořit modlitební most za misie tento pátek večer. My se k němu připojíme po páteční večerní mši sv. půlhodinovou adorací před Nejsvětější svátostí.
  • Příští neděli vykonáme při bohoslužbách sbírku na podporu misií.
  • Příští neděli jste zváni na benefiční koncert Touch of Gospel do kostela na Chodském náměstí od 19:30. Výtěžek je určen na stavbu fary farnosti Bory.
  • Zveme starší školáky na víkendové akce BNW. Společný víkend začíná 19. 10. v obvyklém čase.
  • U tiskovin je k rozebrání kalendář akcí v naší farnosti v tomto školním roce. Kalendář by vám měl sloužit pro celoroční přehled a pro zapojení se do připravovaných aktivit.
  • Připravujeme se na volby do Pastorační rady farnosti. Ty se uskuteční 24. listopadu. Můžete navrhovat kandidáty s uvedením jména, důvodu navržení a kontaktu na ně. Pro tento účel je u tiskovin krabice pro vhazování návrhů kandidátů. Návrhy je možné podávat do 20. října. Všechny podrobné informace k volbám jsou na letáku, který si, prosíme, rozeberte a pečlivě přečtěte.
  • Ve středisku v Centru pomoci Střecha začínáme s terapií hrou. K jsou třeba předepsané hračky. Jejich seznam najdete na nástěnce u vchodu do kostela. Pokud máte doma takovéto hračky a chcete je věnovat na terapeutickou práci, prosíme, přineste je během příštího týdne do střediska.

• Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – ER; Ne 20. 10.   7:00 – PL; 9:30 – MS. U sv. Jiří: na požádání MP. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.

Sháníme nového kolegu do našeho týmu

Do střediskového týmu sháníme v současné době posilu na zajištění celé správy a provozu našeho salesiánského střediska mládeže.

Pozici dočasně zastává a vypomáhá Ing. Marek Nykles, před zahájením výběrového řízení se nejprve obracíme do vlastních řad a prosíme o sdílení poptávky:

VEDOUCÍ SPRÁVY A PROVOZU

Úvazek 1,0 na HPP

Na starosti provozní záležitosti střediska a tým provozních zaměstnanců

Bližší informace rád předá ředitel střediska Mgr. Martin Bohata  (bohata@sdbplzen.cz, 604 809 610)

Kreativní práce v optimisticky naladěném kolektivu samozřejmostí.