Úvod > Ohlášky > 28. neděle v mezidobí

17. 10. Středa Památka sv. Ignáce Antiochijského, biskupa a mučedníka
18. 10. Čtvrtek Svátek sv. Lukáše, evangelisty
21. 10. Neděle 29. neděle v mezidobí

Bohoslužby v tomto týdnu budou jako obvykle.
• Příští víkend proběhne potáborové setkání pro děti, které byly na Farním táboře. Toto setkání bude spojeno s prvním BNW. Začátek je v sobotu od 9:00 v SaSM.
• Zveme starší ministranty na Setkání ministrantů salesiánských farností, které se uskuteční během podzimních prázdnin v našem středisku. Více informací najdete na plakátě a u Filipa Mareše.
• Na nástěnce a webových stránkách jsou pozvánky na různé akce v souvislosti s oslavami stého výročí vzniku republiky. Zvláště se modleme za naši zem, její obyvatele a naši společnou budoucnost.
• V tištěných ohláškách najdete podněty jak se připravit na misijní neděli a jak ji prožít a výňatek z dopisu k misijní neděli.
• Jen při mši sv. v 10:00:
Salesián Josef Mendel se na nás obrátil s prosbou uskutečnit průzkum z rodinného života v naší farnosti ohledně své studijní práci. Prosíme vás, kteří budete osloveni o vstřícnost a spolupráci.

• Přehled zpovídání: St – 17:30 – PL; Pá – 17:30 – ER; Ne 21. 10. 7:00 – MP; 9:30 – MS. U sv. Jiří: na požádání ER. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.