Úvod > Ohlášky > 23. neděle v mezidobí

pátek

Památka sv. Jana Zlatoústého biskupa a učitele církve

Svátek Povýšení svatého kříže

Bohoslužby v tomto týdnu budou jako obvykle.

• Kroužek Základy křesťanství se bude domlouvat hned po mši sv. v 10:00 ve farním sále.
  • Tuto sobotu jsme zváni na diecézní pouť do Teplé. Program v kostele začíná v 10:00 a mší sv. v 14:00 program vyvrcholí. Program pro mládež začíná už v pátek večer a končí dopoledne v neděli.
  • Mše sv. pro maminky s malými dětmi bude ve středu 18. září jako loňský rok od 9:30. V tištěných ohláškách minulou neděli byl uveden mylný čas.
  • Připomínáme nabídku kurzu Alfa. Ještě jsou dvě volná místa.
  • Zveme starší školáky na víkendové akce BNW. První víkend začíná 28.září.
  • Karmelitánské knihkupectví nabízí Cyrilometodějský kalendář ke čtení na příští rok. Je k nahlédnutí v poličce v kostele u Katolického týdeníku.
  • Doporučujeme větší pozornosti Katolický týdeník, kterého poměrně hodně zbývá. Můžete si rozebrat prázdninová čísla. Jsou v nich velmi podnětné články.
  • K dispozici u tiskovin je časopis Nezbeda pro školáky a Salesiánský magazín.
  • V SaSM sháníme nové doučující především pro češtinu, angličtinu, němčinu a matematiku. Praxe s dětmi je velmi vítaná. Nejlépe je hlásit se u zaměstnankyně Ivony Kovářové.
  • Na druhé straně tištěných ohlášek najdete osobní pozvání otce biskupa Tomáše na pouť do Teplé.

• Přehled zpovídání: St17:30 – ER; Pá – 17:30 – ER;  Ne 15. 9.   7:00 – ER;  9:50 – MP. U sv. Jiří: na požádání MP. V ostatní dny lze domluvit termín s kterýmkoliv knězem.

Milé sestry, milí bratři,

příští sobotu 14. září máme jedinečnou příležitost potkat se po roce z celé diecéze na pouti v klášteře Teplá. Bude to pro nás důležité zastavení před začátkem Mimořádného misijního měsíce, kterým papež František chce každého katolíka pozvat k osobnímu zapojení do misijního úsilí církve.

A zároveň také příležitostí oslavit nadcházející 80. narozeniny mého předchůdce biskupa Františka.

Všechny Vás srdečně zvu ke společnému putování a slavení v Teplé

biskup Tomáš