Úvod > Ohlášky > 21. neděle v mezidobí

21.8.2021

Svátek sv. Bartoloměje, apoštola

Památka sv. Moniky

Památka sv. Augustina, biskupa a učitele církve

Bohoslužby ve všední dny budou jako obvykle.

Bohoslužby v neděli: v Lobzích v 7:30 a v 10:00, u sv. Jiří v 8:45

• Pro větší počet než deset účastníků bohoslužeb zůstáván nadále povinnost zakrytí nosu a úst s dalšími standardními hygienickými opatřeními. Ruce si nepodáváme, vyjma členů rodiny. Obsazovat lze všechna místa v kostele.
  • Sbírka dnešní neděle je určena na diecézní a salesiánské bohoslovce. Děkujeme za vaše dary.
  • V tomto týdnu se uskuteční Příměstský tábor a Horolezecké soustředění. Prosíme o modlitbu za účastníky i vedoucí.
  • V tomto týdnu bude mít ve farnosti službu salesián Pavel Lepařík.
  • Současná situace rádia Proglas, nahlédnutí do života biskupů Cikrleho a Esterky a jak porozumět dílům Aloise Jiráska, to jsou velmi zajímavé články v aktuálním vydání Katolického týdeníku.
  • Prosíme, ty, kdo by byli ochotni pomoci s organizací slavnosti věčných slibů salesiána Filipa Mareše, aby se nahlásili P. Evženovi Rakovskému (731625975). Příští neděli ohlásíme konkrétní potřeby, spojené se zajištěním slavnosti 11. září.

• Přehled zpovídání: St17:30 – PL; 17:30 – PL;  Ne 29. 8. 7:00MS ;  Mše sv. v 10:00PLU sv. Jiří: na požádání PL. V ostatní dny lze domluvit termín individuální.